Sneaker Freaker’s Solged Out Kitabı, Vintage Sneaker Reklamlarını Kutlar

Sneaker Reklamları Günde GERÇEKTEN Ürünü tanıtmak için gerçekten yukarıda ve ötesine geçti ve bu nedenle tek başına orijinal reklamların birçok fotoğrafı bugün hala dolaşıyor . Unutulmaz altyazılara ve çekici resimlerin yanı sıra zaten en iyi yolda olduğunuza inanın. Spesifik Nike bu devrimci reklam dublörleri için ünlüdür, ancak Adidas, Puma ve Reebok gibi diğer markalar da unutulmaz çabalar göstermiştir.

Vintage desen her zamankinden çok daha belirgin bir şekilde, çağdaş spor ayakkabılar bu vintage spor ayakkabı reklamlarına çok daha fazla ilgi göstermeye başlıyor. Crayible Sneaker Magazine Sneaker Freaker, Mag, 900’den fazla resim içeren efsanevi spor ayakkabı reklamlarının 720 sayfalık bir arşivi yayınladığı için kesinlikle bu hikayeyi yakından takip ediyordu!

Phaidon aracılığıyla görüntü

Nike aracılığıyla resim
Efsanevi Ciltli Kitap, inanılmaz bir spor ayakkabı anlayışı kaynağıdır ve 13 farklı marka özelliklerine sahiptir: Adidas, Asics, Brooks, Converse, Jordan Brand, LA Gear, New Balance, Nike, Pony, Pro-Keds, Puma, Reebok ve Saucony. Orijinal Air Jordan kampanyaları, Nike ACG çabaları ve hatta New Balance’ın Aime Leon Dore tarafından azaltılan efsanevi reklamları gibi ünlü anları dahil etmek için sıkışacak birçok reklam var.

Sneaker anlayışınızı temizlemek veya sehpa daha serin görünmek istiyorsanız, spor ayakkabı tarafından çözüldü, şimdi büyük perakendecilere polis memuruna sunuluyor. Sneaker dünyasında en son herkes için en iyi şekilde kilitli tuttuğunuzdan emin olun ve buradayken, en iyi 10 spor ayakkabı sporcumuzu inceleyin!

Nike aracılığıyla resim

Phaidon aracılığıyla görüntü

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.