Sonbahar rotasyonunuzu Nike Air Max 270 Bowfin Koleksiyonu

ile yükseltin Eğer sonbahar rotasyonunuzu yükseltmek için mükemmel bir ayakkabı arıyorsanız, Nike Air Max 270 Bowfin olduğu için doğru yere geldiniz. Nihai Sonbahar Sneaker. ‘Antrasit’, ‘Cool Grey’, ‘Dark Russet’ ve ‘Triple Black’ dahil olmak üzere dört ultra benzersiz renkte mevcuttur, her spor ayakkabının bu sezon en az bir çifte ihtiyacı vardır!

Swoosh’un en popüler yaşam tarzı spor ayakkabısını alan ve tam bir makyaj yapan Air Max 270 Bowfin, Trail Shoe’dan esinlenmiştir. Nefes alabilirlik ve çok yönlülük arasında mükemmel bir denge için bir ağ ve ripstop üstü ile bir zig-zag çizme dantel sistemi, kullanıcılara nihai kilitleme uyumunu sunar.

INT’L Nakliye

Şimdi satın al

INT’L Nakliye

Şimdi satın al

Aşağıda, her adımda mükemmel miktarda yastıklama ve tepki sağlayan bir hava topuk ünitesi ile bir köpük orta taban ekstra rahat hale getirilir. Hepsini yuvarlamak için, abartılı işleme her adımı daha da tuhaf hale getirir, bu nedenle bu ıslak ve rüzgarlı günler için bunlar en uygundur.

Şu anda Footasylum’dan mevcut, bedeniniz satılmadan önce Nike Air Max 270 Bowfin’i ele geçirin! Herhangi bir koleksiyon için olması gereken bir şey, gerçekten kaçırmak istemezsiniz! Siz buradayken, en sıcak spor ayakkabı haberleri ve sürümleri için tek satıcıda bizi izlemeye devam edin!

INT’L Nakliye

Şimdi satın al

INT’L Nakliye

Şimdi satın al

Leave a Reply

Your email address will not be published.