Yatak J.W. Ford ve Adidas, Adidas aracılığıyla ilk koleksiyonları

görüntüleri için bir araya geldi
Üç çizgili marka, Japon yeteneklerini araştırmakla ilgili olarak yabancı değil. Hender şeması gibi kült klasik markalardan BAPE gibi endüstri lideri juggernaut’lara kadar Adidas’ın ülkenin farklı yönteminin tasarlanması için bir şey var. Şimdi, ilk kez, Shinpei Yamagishi’nin Yatağı J.W. Tam bir koleksiyon için Ford Brand ve işte ne bekleyecek!

Çarpıcı renkler ve özel kesimler kullanmak için popüler olan bir baskı, bu sezon Crazy Byw, Kamanda ve kapsülün en önemli noktası olarak kabul edilen daha az bilinen Korika da dahil olmak üzere üç ünlü siluet alıyorlar. Tamamen siyah tonlarda boyanmış olan ilk iki spor ayakkabı, süet ve örgüden hazırlanmış çorap benzeri bir tasarım lehine geleneksel toplar ile tamamen ortadan kaldırıyor. Üçüncü ayakkabı ise, deri bağlama sistemi ve topuk etrafında geçiş yaparak çok daha resmi bir yaklaşım için gidiyor.

Adidas aracılığıyla görüntü

Adidas aracılığıyla görüntü
Giyim bölümünde, Power Duo, ayakkabıları güzelce tamamlayan bir dizi parça oluşturmak için bir araya geldi. İki üst, bir çift pantolon ve askeri ilham alan bir palto ile, hepsi aynı anda birbirlerini çatışan ve tamamlayan kontrast donanma, sarı ve kırmızı tonlarla ideal olarak bloke edilir.

Heyecan verici bir işbirliği, Bed J.W. Ford X Adidas Koleksiyonu, 20 Eylül’de Adidas’ı vuracak ve satıcıları seçecek. BJWF ürünleri bir bombaya mal olabileceğinden, biraz fiyat primi olmasını bekleyin. Bir şey alacak mısın? Gözünüze ne oldu? Bize bildirin ve en sıcak spor ayakkabı haberleri için tek sağlayıcıda kilitli tutun!

Adidas aracılığıyla görüntü

Adidas aracılığıyla görüntü

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.