İlk olarak Air Jordan 3 Tinker ‘Siyah Çimento’

‘Üniversite Kırmızısı’nın (garip bir nedenden dolayı hala oturuyor!) Colourway ve bu sürüm tamamen daha uzun bir sürüm. Sneaker Insider @Hanzuing’in izniyle, şimdiye kadar anladığımız her şey!

Öldürülen bir renk tonu içinde boyanmış, uygun bir şekilde ‘Siyah Çimento’ olarak adlandırılan, premium deri kaplamalarla siyah süetten üretilmiştir. Daha önce bahsedilen ‘Üniversite Kırmızı’ tasarımında oldukça az olsa da, bu karartılmış yineleme, göz ardı edilmesi zor bir görünüm için ayak parmağının etrafındaki değerli fil baskısını ve topuklara sahiptir.

Altın dantel eyellerde bir kontrast popu da, yanal ve medial yan panelleri vuran Swoosh logolarına ek olarak yöntemlerini dile getiren yansıtıcı 3M gri tonlar olarak keşfedilebilir. Stili tamamlamak, olduğu kadar rahat bir beyaz hava sistemidir.

15 Ağustos’ta düşecek şekilde, Air Jordan 3 Tinker ‘Black Cement’ hakkında geliştikçe daha fazla haber için tek tedarikçiye kilitli tuttuğunuzdan emin olun! Koleksiyonunuza bir çift ekleyecek misiniz? Bize bildirin, burada olduğunuz gibi, tam Nike Sneaker serisine bir göz atın!

Hanzuing aracılığıyla görüntüler

Leave a Reply

Your email address will not be published.