Feng Chen Wang X Converse Chuck 70 “2-1” paketi kaçırmayın!

Geleneksel con’un büyük bir hayranıysanız, ancak biraz farklı bir şey havasındaysanız, o zaman Feng Chen Wang X Converse Chuck 70 “2’si 1 arada” paketi sadece sen. Bu sezon Amerikan ayakkabı baskısı ile ikinci ortaklığı, yarın 19 Ekim’de Converse UK’de saat 09: 00’da düşecek!

“Doğal Fildişi” ve “Persimmon Orange” dahil olmak üzere iki benzersiz renk şemasında piyasaya sürülen bu DIY’den ilham alan çeşit, daha önce gördüğümüz hiçbir şeye benzemiyor. Chuck siluetini tamamen yeni bir seviyeye taşıyan tuval binası ve vulkanize orta tabanda, iki katına çıkmanızı sağlayacak yapısız bir görünüm sağlandı.

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Bir soğan katmanlarını soyuyormuş gibi, içinde yatanlara gizlice göz atabilirsiniz. Bu avangard estetiği, tüm yöntemi topuğa ve topuklara genişletir, burada aynı şekilde bir bölünmüş ortak markalı Converse plakasının yanı sıra iki dokuma çekme sekmesini de keşfedersiniz.

Resmi olarak yarın 19 Ekim’de Converse UK’de 19 Ekim’de saat 09: 00’da, Feng Chen Wang X Converse Chuck 70 “2’si 1 arada” paketi hakkında neye inandığınızı ve hangi renklere katkıda bulunacağınızı anlayalım. Toplamak! İlişkili haberlerde, kurabiye canavar vibes pusu x converse chuck 70 üzerinde işlev görür!

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Leave a Reply

Your email address will not be published.