TSS Facebook Topluluğu’ndan en iyi 10 spor ayakkabı fotoğrafı – 2. Hafta

Yeni bir çift vuruş alma ve müthiş bir fotoğrafı çok iyi elde etmek istediklerini biliyoruz, yeni bir sürüm almanın yarısı var ! Burada tek sağlayıcıda, geçen hafta ilk kez spor ayakkabı başlığımıza ulaştık, tercih ettiğiniz ayakkabı fotoğraflarının gönderilmesini istedik ve tepki olağanüstü! İkinci tur için, işte bu haftanın en iyi on spor ayakkabısı fotoğrafımız!

Tüm zamanların tercih ettiğimiz çiftlerinden biriyle başlayalım! @ShotbyCallumwaine, her türlü yoldan hissettiren bu muhteşem atışla Travis Scott Air Jordan 1 çiftini gösteriyor! Bunu doğru yapmak için ne kadar çok girişimde bulunduğunu merak ediyoruz?!

J.A.M.E.S.9.7 aracılığıyla görüntü
Sıradaki, @J.A.M.E.S.9.7 bizi Nike Air Max 97 “Brezilya Rio” ile 2016’ya kadar götürüyor. Bunlar ilk sürümde gerçek bir hit oldu ve şimdi izlemeyi düşündüğünüzden daha zor, James’in çifti son derece temiz bir örnek gibi görünüyor.

Ayakkabı ile resim
Bu hafta ilk üç çizgili sunumumuz için @FootwearHutt, kapsamlı üçlü Black Yeezy koleksiyonunu gösteriyor. Bu fotoğrafı ayarlamanın ne kadar sürdüğünü düşünmek bile istemiyoruz! Burada tercih edilen kişisel tercihimiz Vanta’nın – ne kadar sağlam bir günlük çifti olmalı!

Timeasley aracılığıyla görüntü
Topluluk üyesi @Timeasley bize burada kapsamlı spor ayakkabı arşivine bir bakışla davranıyor ve resimde bazı mutlak taşlar var! Pendleton Air Max 1’ler, Olivia Kim Footscape’ler ve Patta AM90/95’ler gibi az takdir edilen çiftler, Off-White Vapormax ve Atmos Air Max 1’ler gibi yüksek heades ile tamamlanmaktadır. Müthiş koleksiyon, Tim!

JBean1994 üzerinden görüntü
Bir başka sınırlı sayıda Air Jordan 1’ler, bu hafta listemizde Off-White AJ1 UNC’ler şeklinde ortaya çıktı! @JBean1994 tarafından mükemmel bir şekilde giyilen inanılmaz bir çift. Bunlar kesinlikle satın almak istemek listemizde!

Paulsaich aracılığıyla görüntü
Kilitlenirken spor ayakkabı fotoğraflarınızla yaratıcı olmak için ideal bir zaman ve @Paulsaich tam da bunu yaptı ve bu destansı yeezy duvarını yarattı! Birkaç Be@Rbrick’in ve bir Virgil Abloh X Ikea Rug ile tepesinde, Paul bizi her şey hype ile ilgili olduğunda ele aldı.

TyLemger aracılığıyla resim
2020 Dunk yılıdır ve @Tyerstanger geri çekilmiyor, sadece bir değil, 2005’ten itibaren üç çift zor Stussy x Nike Dunk Low! 6000 £ ‘ın üzerinde bir kolektif yeniden satış değeri ile burada hayal edilen çok sayıda varsayımsal nakit var!

Lewearle aracılığıyla resim
@Lewearle en yeni polislerini gösterdiği gibi, iki çift dunk zamanı. Ben ve Jerry’nin “Chunky Dunky” ve Travis Scott Nike SB Dunk Low, bu yıl en çok hiper damlalardan ikisi, bu yüzden oldukça kıskanç olduğumuzu söylemek güvenli!

Peter_coyne aracılığıyla resim
Another Yeezy graces this week’s list – the Yeezy 700 V2 “Static”, and what a clean pair it is! community member @peter_coyne has absolutely killed it with this shot, and the Static’s don’t even need dressing up – a pair of grey sweatpants does the job.

Image through jackballard15
We start and finish with Travis Scott this week, as @jackballard15 dons the Air Jordan 1 low TS in this neat on-foot shot. It’s looking like he’s yellowed the soles here for an intentional vintage look, and it complements the pink laces effortlessly well! good one Jack!

That rounds off our top ten sneaker shots from our Facebook community this week, but make sure to keep your eyes peeled for the next engagement post, as you too could be featured best here on The Sole provider site and across our social channels! stay locked into our Facebook group and be sure to join now if you haven’t already!

INT’L Nakliye

Şimdi Katıl

Leave a Reply

Your email address will not be published.