Sacai X Nike koleksiyonu çıkış tarihi nihayet onaylandı mı?

Looong bir gecikmeden sonra, Sacai X Nike koleksiyon çıkış tarihi nihayet onaylanmış gibi görünüyor! Birçok kişi tarafından 2019’un en çok beklenen işbirliği olarak kabul edilen, bilinmeyen nedenlerle Mart ayında yıkıcı bir gecikme ile vuruldu. Bununla birlikte, nihayet ellerimizi koleksiyona daha sonra değil, daha erken alabileceğimiz gibi görünüyor!

Sacai x Nike Blazer Mid ve Sacai X Nike LDV Waffle’dan oluşan her iki siluet, iki farklı renkte gelir ve iki ünlü silüeti birine ezerek hibrit spor ayakkabılarını başka bir seviyeye taşır. Swooshes, dantel, orta boy ve dilleri içeren katmanlı parçalar, koleksiyonun tamamı boyunca özel bir doku yaratıyor.

Dün, İtalyan Tüccar Slam Jam Socializm, Sacai X Nike koleksiyonuna 2 Mayıs’taki çıkış tarihini sağladı. Ek olarak, son. Giyim ayrıca 2 Mayıs’ta bir sürüm ortaya koydu, ancak bu daha sonra muhtemelen bir ambargo nedeniyle kaldırıldı. Geliştikçe çok daha fazla sürüm bilgisi için tek satıcıya kilitli tuttuğunuzdan emin olun ve düştükten sonra hangi çifti kopyalayacağınızı bize bildirin! Siz buradayken, tam Nike Sneaker serisine bir göz atın!

Hanzuing aracılığıyla görüntüler

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.