Bu 2 ünlü Air Jordans bu Perşembe günü düşüyor!

İlgi Tüm Jumpman hayranları! Jordan Brand’ı seviyorsanız, bu hafta oldukça büyük bir şey olmayacak, ancak iki ünlü renk başlatılacak. Sıcak olarak beklenen Air Jordan 1 yüksek OG “Kardeşlik” ve çok hiper Air Jordan 3 “Kardinal Red” de dahil olmak üzere, bu çiftin her ikisini de korumak için anlamanız gereken her şey!

Air Jordan 1, Michael Jordan’ın kardeşliği Omega Psi Phi’den etkilenir. 18 Kasım 1911’de tanınan bu, tarihsel olarak siyah bir üniversitede kurulan ilk kardeş organizasyondu. İmzalı mor ve sarı renk şemasında boyanmış olan kanatlı basketbol amblemi, ayak bileğine ince bir şekilde damgalanırken, bir Nike Swoosh yanal ve medial yan paneller boyunca ateş ediyor. Tüm bunlar, mükemmel bir şekilde bağlayan eşleşen bir kauçuk dış tabanla yuvarlanır.

Nike aracılığıyla resim
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Nike aracılığıyla resim
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Air Jordan 3 ise, 2011’de en son piyasaya sürülen aynı ismin efsanevi Air Jordan 7’sinin manevi devamıdır. Güzel bir çakıllı deri yapıya sahip olmak, zengin kırmızı tonlarla aksanlıdır ve fil baskı detaylandırması . Bunun azaltılması için on yılı aşkın bir süre beklediğimiz halde kesinlikle buna değdi.

Hem Nike Air Jordan 1 yüksek OG “Kardeşliği” hem de Nike Air Jordan 3 “Cardinal” in bu hafta 24 Şubat’ta yayınlanması bekleniyor. Her ikisinin de olmazsa olmaz renklerin yanı sıra ilişkili haberlerde de gidip gidemeyeceğinizi anlayalım, Off-White X Air Jordan 4 “Bred” iptal edildi!

Nike aracılığıyla resim
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Nike aracılığıyla resim
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.