Yeezy köpük rnnr “mineral mavisi” ortaya çıkar

Köpük RNNR kalp zayıflığı için olmayabilir, hala saniyeler içinde sunmayı başarıyor. “Mxt Moon Grey” ve “Kum” in serbest bırakılmasıyla uyumlu olarak, şimdi Yeezy Köpük Rnnr “Mineral Blue” a ilk bakışımızı alıyoruz – ve bunun mutlak bir kazanan olabileceğine inanıyoruz !

Kanye West’in kötü şöhretli tıkanma silueti vuran dördüncü renk olarak ayarlanan “Mineral mavisi”, karanlık bir donanma renk kombinasyonunda boyanmış ve tek parçalı bir alg ve köpük yapısından üretilmiştir, bu da çılgınca rahat bir şekilde sonuçlanır. Aynı zamanda çok sürdürülebilir olan şekil. Perforasyonlar, ultra nefes alabilen bir uyum için yöntemlerini tüm ayakkabıyı yapar ve bu adidas slaytlarını aylar için cızırtılı yaz ayları için ideal hale getirir.

Yeezy Mafia aracılığıyla görüntü

Yeezy Mafia aracılığıyla görüntü
Aşağıda, oldukça tıknaz bir Eva orta taban keşfedersiniz, topuk önerisinin etrafında ovaller 500 ve 700 gibi diğer Yeezy tasarımları.

Mayıs 2021’de bir zamanlar azalması beklenen Adidas Yeezy Köpük Runner “Mineral Blue” kaçırılmamalı, bu yüzden en iyi polis olasılığınız için tek sağlayıcıya kilitli tuttuğunuzdan emin olun! Bu renk hakkında ve ilişkili haberlerde ne inandığınızı anlayalım, Yeezy 450 “Dark Slate” ciddi şekilde gizli!

Yeezy Mafia aracılığıyla görüntü

Yeezy Mafia aracılığıyla görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published.