Adidas Konsorsiyumu, Tiyatrodan İlhamlı Bir Koleksiyon

için bir sonraki kapıya dokunuyor Adidas Konsorsiyumu, Sumertree 2019 için iki vintage siluetle başa çıkmak için Parisli satıcı ile bir sonraki kapı ile birlikte çalıştı. SC prömiyeri ve A.R. Her iki ayakkabı da, güneydoğu Fransa Provence bölgesindeki bir şehir olan markanın memleketi Avignon’un popüler tiyatro kültürüne saygı gösteriyor.

Ultra temiz paletlere gelen SC prömiyeri, beyaz ve gri bir kombinasyonla boyanırken, A.R. Fitness eğitmeni açık mavi ve çarpıcı turuncu aksanlara sahiptir. Her iki tasarım da Avignon’un ünlü modasına ve tiyatro kültürüne haraç öder, tereyağı pürüzsüz bir süet ve kafaları çevireceğinden emin olan ultra lüks deri bina ile. Her şeyi tamamlamak için “sonraki kapı” kabartmalı; Markalaşma, Upers boyunca keşfedilebilir ve kolay ama çarpıcı tasarımları tamamlayabilir.

Son derece yakında tanıtmak için planlandığında, yaz mevsiminiz için bir sonraki kapı x adidas konsorsiyum spor ayakkabısının hangisini yakalayacağınızı ve burada olduğunuzda, tam Adidas spor ayakkabı aralığına bir göz attığınızdan emin olun!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.