Nike Air Max 98 Boyutlandırma: Tam olarak nasıl sığarlar?

Nike Air Max 98 kesinlikle Air Max ailesindeki daha düşük görülen silüetlerden biridir, ancak burada tek tedarikçideki ayakkabı rotasyonlarımızda rutin bir işlev olduğunu belirtmek risksizdir. Başlangıçta 1998 yılında tanıtılan ve AM95 şöhretinden Sergio Lozano tarafından geliştirilen tasarım, tıknaz vintage titreşimleri sergiliyor ve hatta Ultimate ve çok sayıda diğerlerinin beğenileriyle ortaklıklar için boş tuval olarak kullanıldı.

Bu silueti severken, rutin olarak tam olarak nasıl uyduğunu soran sorular alıyoruz. Büyük koşuyor mu? Küçük? Sıkı mı? Yüce Nike Air Max 98 Boyut Kılavuzunu bir araya getirdiğimiz için daha fazla endişelenmeyin – bir daha asla yanlış boyutu satın almayacağınızı ima ederek, en iyi şekilde inceleyin!

Nike Air Max 98 – Karar nedir?

Uygun: Genel bir kural olarak, AM98 boyuta uygundur, boyutlandırmayı ve aşağıdan aşağı önerilmemiştir.
Konfor: Tam uzunlukta hava sistemi nadiren hayal kırıklığına uğratır ve uzun süre rahat aşınma sağlar.
Bakım: Ayrıntılı panellerin temizlenmesi zor olabilir, bu nedenle yumuşak kıllı bir temiz ve temizlik çözümü kullanın.
Boyutlandırma: Tipik boyutunuza sadık kalın ve gerektiğinde bir dönüşüm grafiği kullandığınızdan emin olun.

Nike Air Max 98 – Ürün Uzmanlarımız Düşünüyor

Overkill aracılığıyla resim
“Her iki hava sistemini de üstle birlikte keşfediyorum, Nike Air Max 98’i en rahat Nike silüetlerinden biri yapıyor.”
Emily – Dijital Reklam ve Satın Alma Yöneticisi
Nasıl sığarlar?

Benim için, Nike Air Max 98 boyuta doğru uyuyor, bu yüzden bu konuda yanlış gitmemek basit! Sadece tipik boyutunuzla kalın ve biraz yukarı veya aşağı gitme tehlikesi olmayın, kendinizi en yeni polisinizden memnun olmadığını keşfedebilirsiniz.

Rahat mı?

Son derece rahatlar! Her iki hava sistemini de üstü ile birlikte keşfediyorum, Nike Air Max 98’i en rahat Nike Air siluetlerinden biri yapıyor. Nike, 2018’de 20. yıldönümünü kutlamak için tonlarca yeni renkleri pompalarken birkaç çift seçmeye başladım.

Onları nasıl şekillendiriyorsun?

Çok yönlü! Onları kot pantolon, bisiklet şortları ve joggers ile şekillendirebilirsiniz ve hala harika görünüyorlar. Air Max 98, her zaman hile yapmak için güvenebileceğiniz ayakkabılardan biridir, onlar oldukça gidin.

Onları nasıl temizlersin?

Spor ayakkabıları ER veya Jason Markk mendilleri hile yapar. Özellikle daha açık renkler için, her aşınmadan sonra onlara hızlı bir şekilde silmek mantıklıdır.

Tek Tedarikçi aracılığıyla resim
“Air Max 98, kitabımda bir tür bir kahraman. Selefleri tarafından gölgede bırakıldı ve 2018’de canlanma kadar gerçekten açılmadı ”
Jack – Malzeme Yazar
Nasıl sığarlar?

Air Max 98, boyuta uygundur. Benim için sıradan ve kolay, her zaman Air Max siluetinde TTS’ye gidiyorum ve yıllar boyunca birçoğum oldu. Daha küçük bir boyutta kumar oynama tehlikesi olmayın veya hoş olmayan ayak parmakları elde etmek zorundasınız.

Rahat mı?

Evet, 2018’de OGS’yi geri çekene kadar hiç bir çiftim olmadı ve bu çifti ölümüne kullandım. Onlar tam olarak ne kadar esnek ve her açıdan rahat oldukları için benim için günlük çırpıcı oldu!

Onları nasıl şekillendiriyorsun?

Siluetin tıknaz doğası nedeniyle AM98’in Baggier pantolonlarıyla çok daha iyi çalıştığını keşfediyorum. Daha sert aylar boyunca benim için bir şekil, kargo pantolon, uzun kollu bir tişört ve bir puffer ceketi olacak, her seferinde bir şampiyon.

Onları nasıl temizlersin?

Ayrıntılı paneller nedeniyle Nike Air Max 98 temizlenecek en basit spor ayakkabı değil. Onları ilk etapta pislik almayı önlemenin yanı sıra deniyorum, ancak yumuşak kıllı bir temizlik yaparsam ve bazı temizlik hizmeti görevi güzelce yapacak.

Tek Tedarikçi aracılığıyla resim
“Air Max 98 ile ince renk koordinasyonu ile yanlış gidemezsin.”
Alim – Sosyal Ağ Yöneticisi
Nasıl sığarlar?

Sokaktaki kelime 1/2 boyuta çıkmak, yine de AM98 için gerekli olduğuna gerçekten inanmıyorum. Benimkini ayak bileği çorapları ile giyiyorum ve şekil içi biraz rahat olmasına rağmen, herhangi bir ek oda istemem!

Rahat mı?

Rotasyonda kesinlikle rahat bir spor ayakkabı. Ayak parmağı kutusu iyi takılmıştır, ancak aynı şekilde ayak parmaklarınızı yer değiştirecek alan vardır, böylece uyuşmazlar. Tam uzunlukta hava sistemi de büyük bir fark yaratıyor.

Onları nasıl şekillendiriyorsun?

Air Max 98 ile ince renk koordinasyonu ile yanlış gidemezsiniz. Benim kıyafetlerimin ikincil rengini Air Max ünitesiyle eşleştirmek. Ayrıca yaz için bir çift 98’i seviyorum, bu yüzden onları bazı Nike Tech Polar şortuyla sallardım!

Onları nasıl temizlersin?

İlk etapta pis olmalarını engellemek için Crep Safeguard Sprey’i kullanıyorum! En kötüsü en kötüsü gelirse, hızlı bir şekilde silmeOnları tekrar taze edin. Teknik, kir oluşmasına izin vermemek!

43einhalb üzerinden görüntü
“Tipik olarak Air Max 98’leri kargo pantolonlarının yanı sıra bir kapüşonla sallıyorum. Bunlar da bilge ve gündelik ideal kombinasyonu.”
Adam – Haber Başkanı ve Yaratıcı
Nasıl sığarlar?

Benim için Nike Air Max 98, boyuta doğru uyuyor. Tipik boyutunuzda tamamen şekil olarak daha büyük veya daha küçük bir tür gitmem.

Rahat mı?

AM98 kesinlikle oldukça rahat, ama dürüstçe onları bir hafta boyunca sallamam. Sadece ben olup olmadığını anlamıyorum, ancak onları bir günden fazla giydiğimde ayaklarımın önü biraz ezilmiş hissediyor, ancak o zaman yine, aslında sadece ben olabilirim.

Onları nasıl şekillendiriyorsun?

Genellikle Air Max 98’lerimi kargo pantolonlarının yanı sıra kapüşonlu olarak sallıyorum. Onlar da bilge ve gündelik ideal kombinasyonu.

Onları nasıl temizlersin?

Beni anlarsan, burada ve orada birkaç sürtünmeyi sevdiğim için spor ayakkabılarımı temizlemek için biraz hayranı değilim. Bununla birlikte, onları temizlemek zorunda kalsaydım, Jason Markk’tan iyi bir temiz temizlik kullanırdım.

Overkill aracılığıyla resim
Nike Air Max 98: Bilmeniz Gerekenler
Nike Air Max 98, tüm niyetlerin yanı sıra, denenmiş ve değerlendirilmiş bir klasik. Ürün uzmanlarımız, çok sayıda spor ayakkabının kalbinde özel bir yer tutmanın yanı sıra siluetin son derece son derece inanıyor. Her bir sürüm kırmızı-sıcak hype olmasa da, her ayakkabı fanatiği koleksiyonlarında 98’lik güvenilir bir çifte layık!

En son Nike Air Max 98 haberleri ve çok daha fazlası için en iyi tek sağlayıcıda en iyi kilitli tuttuğunuzdan emin olun!

Aynı şekilde, diğer büyüklük kılavuzlarımızı aşağıdaki tüm tercih ettiğiniz Nike siluetleri için incelediğinizden emin olun:

Nike Air Max 97 Beden Kılavuzu
Nike Air Max 95 Beden Kılavuzu
Nike Hava Kuvvetleri 1 Boyut Kılavuzu
Nike Air Max 1 Beden Kılavuzu
Nike Dunk Boyut Kılavuzu

Tek Tedarikçi aracılığıyla resim

Leave a Reply

Your email address will not be published.