Nasıl Stil: Nike x Sacai Ldwaffle

Mayıs 2019’da, Nike X Sacai Ldwaffle’ın ilk iki eklemesi herkesin radarında patladı ve hızlı bir şekilde spor ayakkabı dünyasını fırtınaya aldı. Bu noktadan beri, Nike X Sacai işbirliklerinin bir kısmını gördük ve sırayla daha fazla ldwaffles geldi.

Son parlak ve cesur pıhtı x sacai x nike ldwaffle’dan şık ve şık parça tasarımına kadar x sacai x nike ldwaffle, zaten sunulan bir dizi renk var ve işler yavaşlamıyor.

Mevcut ldwaffles sayısı nedeniyle, birçok insan tarafından sorulan bir soruyu cevaplayacağımızı düşündük – onları gerçekten nasıl şekillendiriyorsunuz? Buna cevap vermek için, gardıroplarımızı açtık ve ürün uzmanlarımıza, tek vuruşlarınız kadar iyi görünmesini sağlamak için size en son hileleri, ipuçlarını ve tavsiyeleri sunmak için tek tedarikçiye dokunduk!

Tek tedarikçi üzerinden görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

FIT 1 – SACAI X NIKE LDWAFFLE “Daybreak Blue”

İlk kıyafetimiz için, bir dizi ücretsiz tonla parlak ve renkli tuttuk ve yine de düzenli bir siluet hedefledik. Üst kısımda, yılın serin ayları için mükemmel bir görünüm oluşturmak için parlak bir ceketli bir Nike X Nocta sarı kapşonlu katmanladık. Mavi ve sarı tonlar, ayakkabıların yeteneklerine uyacak şekilde birlikte çalışırken, nötr beyaz ve siyah popları işleri bir arada tutmaya yardımcı olur.

Tek tedarikçi üzerinden görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Alt kısımda, hafif bir kot pantolon çifti ayakkabıların mavi örgü üst kısmını tamamlarken, beyaz bir dış dikiş işleri taze tutar. Uyumlarınızda çok fazla renk kullanma konusunda emin değilseniz, beyaz, gri ve donanma tonları da “Daybreak Blue” daki ton özelliklerinin her biri ile iyi eşleşecektir.

Tek tedarikçi üzerinden görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

FIT 2 – Clot X Sacai x Nike Ldwaffle “Net Turuncu Blaze”

İkinci baskımız için, görev dışı durumlar için mükemmel olan güzel bir rahatlık ile Clot X Sacai X Nike Ldwaffle’ı çok arıyoruz. Üst vücutta, bir Nikelab polar kapüşonlu ile tamamlayıcı bir turuncu renk tonunda işleri basit tuttuk. Hem Nike Swoosh hem de kapüşonlu çizimstring üzerindeki zıt temiz beyaz tonlar, hem pantolon hem de ayakkabılarda beyaz detaylandırma ile birlikte birlikte çalışır.

Tek tedarikçi üzerinden görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Rahat temaya sahip tutarak, fitin alt kısmı polar joggers şeklinde başka bir Nikelab parçasını spor yapıyor. Bu joggers, nötr bir “hafif kemik” tonu ile donatılmıştır, bu da onları çeşitli renk ve stillerle eşleştirmek için mükemmel hale getirir. Yine, renk kullanımınızdan emin değilseniz, bu özel Nike X Sacais çifti herhangi bir siyah veya gri ton ve ton ile mükemmel çalışacaktır, bu yüzden her zaman seçenekler vardır.

Tek tedarikçi üzerinden görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

FIT 3 – Fragman Tasarım X Sacai X Nike Ldwaffle “Gri Beyaz”

Uyumlarınız her zaman karmaşık olmak zorunda değildir ve bu alma fragman tasarımı X Sacai X Nike Ldwaffle Gri Beyaz ile eşleştirilir. Bu yavaş görünüm, ilkbahar ve yaz düşünülür ve doğrudan ayaklarınıza dikkat çekmek için temel nötr tonları kullanır. Üst gövdede, basit bir beyaz tişört kullandık ve küçük detaylar için hafif bir zincir/kolye ile eşleştirdik.

Tek tedarikçi üzerinden görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Fitin alt kısmı, zıt beyaz tonda bir Allover Swoosh logo baskısı ile tamamlanmış gri bir çift Nike Joggers’a sahiptir. Bu jogger’lar, ayakkabıları daha fazla vurgu olarak vurgulayan ince bir koniklik sağlamak için ayak bileğinde kelepçelenir. Ayakkabıların kendileri nötr bir renkle övünürken, bu uyum içine biraz renk ekleme seçenekleri temelde sonsuzdur! Yeni başlayanlar için klasik renkli bir bombardıman veya palet ceket öneriyoruz.

Tek tedarikçi üzerinden görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Fragman Tasarımı X Sacai X Nike Ldwaffle “Donanma Siyah”

Son uyumumuz için, zamansız fragman tasarımı X Sacai x Nike Ldwaffle “Donanma Black” i tek renkli bir görünümün yanında ayaklara sallıyoruz. Monokromatik görünümler o kış ayları için optimaldir ve işleri temiz ve üniformalı tuttuğunuzda müthiş görünür. Bu uyumun üst kısmında, benzer bir tonun donanması tişörtünün yanında bir Donanma Nike miras kablosu pisti kullandık. Boynun etrafına, bu iki parçayı ve bazı ek katmanları parçalamak için basit bir gümüş zincir ekledik.

Tek tedarikçi üzerinden görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Uyumun alt kısmında, ayakkabılara ve alt kısmına dikkat çekmek için konik bir uyum ve bir fermuar tabanı ile tamamlanmış bir Nike eşofman dipleri seçtik. Donanma genellikle renginiz değilse, bu ayakkabıyı gri ve beyaz gibi nötrler ve turuncu, kırmızı ve daha koyu yeşillikler gibi diğer tonlar da dahil olmak üzere muazzam bir renk yelpazesiyle eşleştirebilirsiniz. Tonal bir çatışma olabileceği için muhtemelen siyahtan uzak durmanızı tavsiye ederiz, ancak sonuçta kurallar kırılmak üzere yapılır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.