C.P. Business X Adidas Spezial Italia sıradan bir rüya

C.P. İş uzun süredir, çünkü rahat bir modaya girenler için önemli bir marka oldu ve nedenini görmek zor değil. İtalyan spor giyim etiketi, piyasadaki en iyi dış giyimden birkaçını, en iyi kardeş markası Stone Island ile birlikte yaratıyor. Takım C.P. Üç Çizgi ile birlikte çalışmanın yanı sıra, Spezial Range’den bir siluet olan Italia’da çalışmak için Adidas ile bir kez daha Adidas ile bir kez daha güçlerini birleştiriyorlar.

Spezial çeşidi de gündelikler ve Teras moda hayranları için olumlu bir seçenektir, bu işbirlikçi çiftin bilenlere son derece talep olacağını ima etmektedir. Kamuflaj baskı kutusu büyük bir özel sürüm dokunuşu iken, anında vintage titreşimleri sızdıran temiz beyaz, çevre dostu ve kırmızı renkte süslenirler!

Endc.P. İş X Adidas Spezial Italia

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Endc.P. İş X Adidas Spezial Italia

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Upers boyunca premium deriden üretilen geleneksel Adidas üç şerit hem yanal hem de medial taraflarda, altın sıcak damgalı adidas ve C.P. İş logoları sırasıyla solda ve en iyi spor ayakkabılarda bulunur. Dil sekmesinde ekstra marka bulunurken, deri bir hangtag ve çift markalı tabanlıkların görünümü toplamı. Bunların hepsi çok fazla yastıklama sunan üç renkli bir orta tabanın üstünde yer almaktadır.

Ellerinizi C.P. Business X Adidas Spezial Italia, o zaman harika haber, 13 Ekim’de tanıtmak için doğrulandıklarıdır, bu yüzden bunları koleksiyonunuza eklemek istiyorsanız şimdi çekilişlere girdiğinizden emin olun! Bu arada, tek sağlayıcıda en iyi kilitli tutun ve şimdi en iyi polis memuruna sahip olabileceğiniz bu efsanevi Adidas giysiler parçalarını inceleyin!

Endc.P. İş X Adidas Spezial Italia

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Endc.P. İş X Adidas Spezial Italia

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.