Adidas forumu düşük “Cloud White” en iyi yaz vuruşlarıdır

Bu yaz kıyafetlerinizle bir çift beyaz eğiticiyi sallamaktan daha iyi ne olabilir? Adidas’ın en üst düzey Adidas Giyim Boyut Kılavuzumuzu okuduktan sonra Adidas’ta bir yaz alışveriş çılgınlığına gittiniz, ancak şimdi bu tees ve şortları eşleştirmek için en iyi spor ayakkabıları bulmaya çalışıyorsunuz. Eh, size gururla sunduğumuz için hiçbir bakmayın Adidas Forum Low “Bulut Beyaz”!

Adidas Forum Low, 1984 yılında bir basketbol performans silueti olarak piyasaya sürüldü, ancak biraz sonra Three Stripes arşiv yığınına girdi. Şu anda yaşadığımız moda dünyasına hızlı bir şekilde, model bir sokak kıyafeti elyafı olarak geri döndü ve birden fazla işbirliği ve klasik renk için boş bir tuval olarak işlev gördü.

Tek tedarikçi aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Şimdi satın al

Ancak bu yorumda, tasarımın temellerine geri döndüğünü görüyoruz – temiz beyaz bir renk tonunda premium deri panellerden hazırlanmış bir yapıyı taşıyor. Tonal Three Stripes markası, markalı bir dokunuş için yan profiller arasında her zamanki gibi mevcuttur ve forumun mahkeme üzerinde ve dışındaki konfor ve ek destek sağlayan imza kanca ve döngü ayak bileği kayışı tasarımı tamamlar.

Yani ne düşünüyorsun? Adidas forumu düşük “Cloud White” zahmetsizce yaz rotasyonunuza girecek, bu yüzden tam boyutlu bir çalışma hala mevcutken Adidas’a gidin! Mevcut ayakkabı bültenlerinin ve haberlerin her zaman tek satıcıda herhangi bir şekilde kalabilirsiniz. Benzer haberlerde, yavru X Adidas ZX 9000 “Londra” mütevazı başlangıçları kutluyor.

Tek tedarikçi aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Şimdi satın al

Tek tedarikçi aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Şimdi satın al

Leave a Reply

Your email address will not be published.