Vivienne Westwood X ASICS Tiger Gel-Mai

ile şık bir şekilde adım atın Bu sezon Vivienne Westwood X Asics Tiger Gel-Mai ile stil olarak çıkın! Japon spor ayakkabı üreticisi ve İngiliz moda tasarımcısı arasındaki ilk ortaklığı işaretleyen bu, 2019’un birçok ilginç işbirliğinden biri olmalı ve 27 Nisan Cumartesi günü 08: 00’de Asics’te tanıtılacak!

Ultra temiz bir beyaz örgü tabanına dayanan stil, Westwood’un Sonbahar Kış 1981 koleksiyonu sırasında çıkışını yapan ve bugün bile tasarımcıyla eşanlamlı kalan kırmızı “Squiggle” baskısı ile tezat oluşturuyor. Hem rahat hem de nefes alabilen intarsia diz çökmüş bir çorap içeren bu, yapı için pürüzsüz beyaz deri ve kararlılık ve bu sezon kesinlikle kafaları çevirecek bir görünümle kaplanmıştır!

Her şeyi yuvarlamak, ayakkabıyı birbirine bağlayan şeker kamışı tarzı dantellerin yanı sıra kullanıcılara rakipsiz konfor ve unutulmaz şok emilimi sağlayan tam uzunlukta bir Fuzegel orta tabandır. Stili tamamlamak, her adımda ek çekiş sağlayan parlak kırmızı kauçuk bir dış tabandır.

ASICS’in ilerlemesini Vivienne Westwood’un belirgin moda estetiği ile birleştiren Vivienne Westwood X ASICS Tiger Gel-Mai, 27 Nisan Cumartesi günü 08: 00’de Asics’te sunulacak! Hangi çifti kopyalayacağınızı ve buradayken, ASICS spor ayakkabı aralığına bir göz atın!

Leave a Reply

Your email address will not be published.