PUMA, Nike In Shape Intelligence

ile Nike Adapt BB’nin bu ayın başlarında BB’ye uyan Nike adapt BB’yi ele geçirir, Puma şimdi kendi kendine bağlı spor ayakkabılarını açıkladı. Sadece iki yıl önce tanıtılan eleştirmenlerce beğenilen Autodisc’in halefi olarak işlev gören FI, Alman devinden bulmak için mevcut ilerlemedir.

Bir kordon bağlama sistemine güç veren bir mikromotora sahip, ön ayak üzerinde yukarı veya aşağı bir jest, bağlama sistemini sıkılaştırır veya gevşetir. Ek olarak, BB adaptisi gibi, ayakkabı da bilge bir sensöre sahiptir ve her kullanıcının ayağının şekline uyum sağlamasını sağlar.

Eşlik eden bir akıllı telefon uygulamasıyla uğraşan spor ayakkabı kafaları, monitör, ayarlama ve FI-donatılmış ayakkabılarına ince ayar yapabilir. Bu, her zaman hareket halindeyken olanlar için çok faydalı olabilir ve ayakkabıyla ne olursa olsun manuel olarak ince ayar yapmak için zamanınız yoktur.

2020’de bir ara piyasaya sürülecek olan Puma FI, Puma’nın performans sınırlarını ve yaşam tarzını zorlama girişiminin mevcut adımıdır. Bu sürüm için hiper mısınız? Yoksa da biraz geç mi? Copping olup olmayacağınızı anlayalım ve şimdi ücretsiz ideal için resmi tek tedarikçi uygulamasını indirdiğinizden emin olun! İlişkili haberlerde Puma kısa süre önce efsanevi saray muhafızını yeniden canlandırdı!

Yepyeni Puma Heat’e girmeye inanıyorsanız, akımı burada incelediğinizden emin olun!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.