İnsan Made X Adidas ‘Love’ paketi hala mevcut!

İnsan yaptı X Adidas ‘Love’ paketi, eller aşağı, yılın en iddialı üç şerit ortaklıklarından biri. Pharrell Williams ve Nigo ile bir araya gelen üç spor ayakkabı çeşidi, koleksiyonu sadece bu yılın başlarında sızdırdığımızdan ve şimdi son olarak indikleri için herkesin ‘Must Cop’ listelerinde idi. Re hala Adidas İngiltere’de oturuyor!

NMD Hu, güneş Hu ve tenis Hu dahil üç modelden oluşan her ayakkabı, çarpıcı kırmızı “insan yapımı” koyan ultra temiz beyaz primeknit tabanına sahiptir; Dikkat merkezinde logo. İlk iki spor ayakkabı, konfor ve gerçekten bir seviyede olan yastıklama için tam uzunlukta artış orta uçlarının üstünde otururken, üçüncüsü daha da göz alıcı bir estetik için bir çift kırmızı dantelle övünüyor. Her şey, HM’nin imza aslan motifine ek olarak geleneksel trefoil logosudur.

Hala Adidas UK’de sunuldu, insan yaptı X Adidas ‘Love’ paketi, sadece Alman devinin hayranları için değil, aynı zamanda bir bütün olarak spor ayakkabıları için kesin bir polis! Tasarım, konfor ve kalitenin mükemmel kombinasyonu, boyutunuz hala mevcutken şu anda bir çift alın! Siz buradayken, en son ve en büyük spor ayakkabı haberleri için tek tedarikçiye kilitli tutun!

S

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.