Bape X Yenilmez X Adidas ZX 8000, Efsanevi Collab

Devam ediyor A-ZX serisini durdurmak yok. Miami Üniversitesi ile bir işbirliğinin ardından, uzun zamandır beklenen Bape X yenilmez X Adidas ZX 8000 nihayet resmen tanıtıldı. On yıllardır devam eden üç yönlü bir ortaklık, en yeni projeleri henüz ünlülerinden biri olabilir ve işte şimdiye kadar bildiğimiz her şey!

Hatırlayabiliyorsanız, bir banyo maymun ve undftd 2013’te bir ZX 5000 için bir araya geldi, bu yüzden bu tür bir mega hiper sürümün halefi gibi davranıyor. İlk olarak Ağustos ayında geri dönen ZX 8000, imza 1. kamuflaj motifinde tamamen yapılan bir naylon altlık içeriyor. Bu daha sonra tereyağı pürüzsüz süet panelleri ile kaplanırken, üç şeritli markalaşma yanal ve medial yan panellerde sürgün.

Adidas aracılığıyla görüntü

Adidas aracılığıyla görüntü

Adidas aracılığıyla görüntü
Metalik altın ortak markalama da göz alıcı bir görünüm için özellikler, bape ve yenilmez logolar sırasıyla sol ve en iyi topuklarda işlemelidir. Hepsini yuvarlamak için, Adidas Torsion orta tabanı ultra temiz bir beyaz gölgeye batırılmış ve tasarımı tamamlayan kaygan bir sakız kauçuk dış tabanı ile bitirilir.

Şimdi bu önemli çıkış tarihi için. Bu sezon kişisel koleksiyonunuzda Bape X yenilmez X Adidas ZX 8000 istiyorsanız, dinlemelisiniz. Siyah çift 20 Kasım’da dünya çapında düşecek, yeşil çift BAPE ve yenilmez mağazalara özel ve aynı gün piyasaya sürülecek. Bu işbirliği hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin ve ilgili haberlerde, başka bir Bape X Adidas süperstarı eserlerde olabilir mi?

Adidas aracılığıyla görüntü

Adidas aracılığıyla görüntü

Adidas aracılığıyla görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published.