Bu hafta başında bir göz attıktan sonra Nike Adapt BB’ye

ayakta bir bakış, şimdi yepyeni Nike Adapt BB’ye yürüyerek bakıyoruz. 2016 yılının çılgınca popüler Hyperadapt 1.0’ın halefi olarak işlev gören bu ayakkabı, gerçekten spor ayakkabılarının geleceğidir.

Erken bir sızıntıda belirtildiği gibi, BB uyarlaması bir basketbol ayakkabısı biçimini alır. Ayağınızı içeri kaydırdıktan sonra, ayakkabı hemen canlanacak, aydınlatma ve ayağınızın şekline ayarlanacak, böylece her zaman mükemmel uyum sağlayacaksınız. Ustaca bağlayıcı sistemi de tamamen yeniden işlenmiştir. Orta tabanın içindeki küçük bir motor, flyknit ve dört eksenli oturumu üst üstü sıkmak için dantelleri çeker. Nike Fitadapt inovasyonu geliştikçe, motor daha küçük ve daha hafif hale geldi ve daha fazla sporda daha fazla uygulama sağladı.

Görüntüler Hypebeast’in izniyle, uyumunuzu ince ayarlamanıza, ön ayarlar arasında geçiş yapmanıza, ışıkları özelleştirmenize, pil seviyelerini incelemenize ve daha fazlasını yapmanıza olanak tanıyan yepyeni akıllı telefon uygulamasına da göz atabilirsiniz. Ayrıca, selefinden farklı olarak, bu basketbol spor ayakkabı, onları bir paspas üzerine ayarlayarak kablosuz olarak şarj eder.

Şubat 2019’da daha geniş bir sürüm alması beklenen Nike Adapt BB, sizi Hyperadapt 1.0’a kıyasla önemli ölçüde daha uygun olan 300 £ civarında geri getirecek. Bu sürüm için hiper mısınız? Yoksa da biraz geç mi? Copping olup olmayacağınızı bize bildirin ve şimdi ücretsiz ideal için resmi tek tedarikçi uygulamasını indirdiğinizden emin olun! Diğer spor ayakkabı haberlerinde, moda markalarının spor ayakkabı stillerini ne kadar çaldığını ve ondan kaçtığını tartışıyoruz.

Yepyeni bir Nike Heat’e girmeye inanıyorsanız, akımı burada incelediğinizden emin olun!

Hypebeast vasıtasıyla görüntüler

Leave a Reply

Your email address will not be published.