Bir sonraki Patta X Nike işbirliği, tek takılı bir Air Max 90 & Air Max 95

Amsterdam etiketi Patta Nike’a bir kez daha katılıyor ve bu onların çok radikal işbirliği olabilir. Önceki münhasırlardan farklı olarak, bu yaklaşan koleksiyon yepyeni bir siluet içeriyor. Aslında iki ünlü antrenörün birleşimi.

Doğru, bu yıl başka bir tek-takas geliyor, bu sefer Air Max 90 ve Air Max 95’in bir birleşimi. Bu hibrit ayakkabıya ve Patta X Nike ‘tanıtının bir parçası olarak eşleşen kıyafetlere daha yakından bakın. Tanıtım. Wohooooow! ‘ Toplamak.

Patta’nın yaratıcı yönetmeni Vincent van de Waal, bu hibrit eğitmene öncülük etme kararını anlatıyor:

“Air Max 90 sağlam bir klasik ve 95 her zaman fütüristik bir tasarım gibi hissetti; Her ikisini de birleştirmek klasik ve çok daha teknik tasarım arasında bir karışım oluşturuyor. ”

Patta X Nike Air Max 90/95, siyah ve kırmızı temel bir renkte serbest bırakılacak. Volt aksanları da dil sekmesine sahiptir. Tıpkı Skepta’nın Air Max BW’si gibi, bu işbirlikçi ayakkabının bir dizi genel sürümle takip edilmesi muhtemeldir.

Patta x Nike ‘tanıtımından giysi parçaları. Tanıtım. Wohooooow! ‘ Koleksiyon, Amsterdam’ın Schipol Havaalanı’ndan esinlenen yazı ile süslenmiş varsity ceketleri ve tees içerir.

Tam paket, Patta’nın çevrimiçi mağazasıyla piyasaya sürülüyor ve 20 Ekim Cumartesi günü tüccarlar seçiyor.

KOP ile ilgili çok daha fazla bilgi için @Thesolesupplier’e yapıştırılmış kalın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.