Yeezy 450 “Cinder”, şimdiye kadar duyduğumuz ve duyduğumuz şeyden dünyevi iki tonlu bir gradyan

ile geliyor, 2022 450 için büyük bir büyük yıl olacak. “Reçine” ve “kükürt” in açılışından, şimdi iki tonlu gradyan efektlerini kullanan Yeezy 450 “Cinder” a bakıyoruz.

Tabii ki, bu estetikle ilk kez oynadığınız zaman değil. Geçen yılın sonunda, saygın Amerikalı rapçi ve moda tasarımcısı benzer bir görünüme sahip 700 V3 “Copper Fade” i yayınladı. Bu kez, kendine özgü etki, topuktaki çikolatalı kahverengiden öne doğru daha hafif bir gölgeye kadar sarkan EVA köpüğü orta tabanına yol açar.

Örnek_kicks aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Odağınızı üstte kaydırarak, tamamlayıcı bir dünyevi renk tonuna batırılmış çorap benzeri bir Primeknit üstü keşfedeceksiniz. İlginç bir şekilde, bu, Kanye’nin imzası sınırsız bağcıklı sistemin bu özel Yeezy silueti üzerinde ilk kez ortaya çıktığı ilk kez. Bu tarzın hayranı değilseniz, Adidas kutuya çok daha geleneksel bir set içerecektir.

Bu andan itibaren, Adidas Yeezy 450 “Cinder Brown” ın hala resmi bir çıkış tarihi yok, bu yüzden geliştikçe çok daha fazla haber için tek satıcıya kilitli tuttuğunuzdan emin olun. Bu soluk stil hakkında ne düşündüğünüzü anlayalım, aynı zamanda buradayken, Yeezy Knit Runner “Stone Carbon” ın gizlice göz atabilirsiniz!

Örnek_kicks aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Leave a Reply

Your email address will not be published.