Yeezy qntm “Flash Orange”

ile ısıyı, yaz sadece birkaç ay içinde geliyor, Kanye West zaten Yeezy QNTM “Flash Orange” ile ısıyı açıyor gibi görünüyor! Basketbol siluetinin beşinci renk olarak ayarlanmış, yıl başında söylentiler ve “Flaora” lakaplı. Şimdi, Sneaker Insider @SneakerTigger’ın bu yepyeni çekimleri sayesinde, henüz ilk bakışımızı alıyoruz!

QNTM’nin diğer renk seçeneklerinden çok farklı olmasa da, “alev turuncu” hala kendi başına oldukça ateşli. Temiz bir bej Primeknit tabanı üzerinde çalışan lüks bronz tonlar, yanal ve medial yan panellerde ateş ederken, U şeklinde bir süet paneli, hepimizin bildiği ve sevdiği 700 serisi gibi Toebox’a iniyor.

SneakerTigger aracılığıyla görüntü
Kaplan benzeri bir estetik için gizli siyah çizgiler de bulunabilir ve bu, hem sahada hem de sokakta destek ve istikrar sunan bir neopren ayak bileği ile tamamlanır. Topuğun etrafında, “baryum” da bulunan mat bir tezgah bulacaksınız. Bu 3M teknoloji ile aşılanır, böylece ışığı yansıtır, böylece istediğiniz zaman esnetebilirsiniz.

Tabii ki, orta tabandan ayak altından bahsetmeden bu yeezy hakkında konuşamazsınız. 380’de bulunan kişiyi anımsatan bu Adidas Boost infüzyon ünitesi, ikonik tasarıma son rötuşları yerleştirerek temiz bir krem ​​tonuna boyanmıştır.

SneakerTigger aracılığıyla görüntü
Söylentiye göre Adidas Yeezy Qntm “Flaora” Mayıs ayında bir ara piyasaya sürülecek. En iyi polis şansınız için tek tedarikçiye kilitli tuttuğunuzdan emin olun ve ilgili haberlerde Yeezy 450 “Cloud White” nihayet önümüzdeki hafta piyasaya sürülüyor!

SneakerTigger aracılığıyla görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published.