Offit White X Nike Air Max 90 2.0 ‘Üniversite Kırmızısı’

Virgil Abloh, Nike ile devam eden işbirliğiyle ilgili olduğunda ayağını yanlış koyamıyor gibi görünüyor. Bu yıl 10’dan fazla stil piyasaya sürüldü, ancak spor ayakkabıları bu yapısökülmüş stilleri yorucu değil. Şimdiye kadar her çift, eBay ve diğer satır platformlarında göz sulama fiyatlarını komuta etmeden önce hızlı bir şekilde satmak için hızlı oldu.

Önümüzdeki birkaç aya baktığımızda “On” hayranları için kendinden geçmiş olacak çok şey var. Çok daha fazla Hava Kuvvetleri 1’in yanı sıra birkaç Air Max 90s. Burada, ilk kez söylentiler ‘Üniversite Kırmızı’ renkine daha yakından bakıyoruz.

Bu cesur renk haberi yılın başlarında sızdırıldı, ancak o zaman sadece maketler yayınlandı. Şimdi @EarlyCop sayesinde bu yaklaşan stile ilk bakış açısı elde ediyoruz.

Tıpkı orijinal renk gibi, Off-White X Air Max 90 ‘Üniversite Kırmızı’, tüm imza ayrıntılarıyla yapılandırılmış bir üste sahiptir. Yan duvardaki dikilmiş bir Swoosh özellikleri ve bu çift ücretsiz kırmızı renkli kordon kravat içerir. Dumanlı orta taban ayrıca kırmızı renkte de bulunur.

Önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmesi beklenmekle birlikte, Off-White X Air Max 90 ‘University Red’ için bir çıkış tarihi bilinmemektedir. Yakında piyasaya sürülen ‘çöl cevheri’ renklerine ve Off-White X Hava Kuvvetleri 1’lerine daha yakından baktığınızdan emin olun.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.