Air Jordan 1 düşük GS “Triple White” küçük ayaklar çetesinin küçük ayakları

bir kısmı için mükemmel bir yaz ayakkabısı mı? Sonra Air Jordan 1 düşük GS “Üçlü Beyaz” sadece sizin için yapılır. İlkbahar ve yaz rotasyonunuza mükemmel bir ek, şimdi JD’de bir çift alabilirsiniz!

Ultra temiz bir “üçlü beyaz” renkte boyanmış olan bu Air Jordan 1 Low, daha derinlik için birden fazla dokuya sahip tüm deri bir yapıya sahiptir. Peluş bir naylon dil, efsanevi bir Jumpman üst üstü ile işlenirken, Toebox’taki klasik delikler hafif bir uyum sunar ve önümüzdeki sıcak aylar için bunları en uygun hale getirir.

INT’L Nakliye

Şimdi satın al

INT’L Nakliye

Şimdi satın al

Bir Nike Swoosh lateral ve medial yan panellerde ateş eder ve ayak altında hava orta tabanından bahsetmeden bu ayakkabı hakkında konuşamazsınız. Her adımda çılgın miktarda yastıklama sağlayarak, bunları her gün giyebilir ve hala her zamanki gibi rahat hissedebilirsiniz.

Nike Air Jordan 1 düşük GS “Üçlü Beyaz” hakkında sevilmeyecek ne var? Sneakerhead’s için daha küçük boyutta ayaklı, çok geç olmadan JD’den hemen alın! Polis yapmayı başardıysanız ve ilgili haberlerde Air Jordan 1 düşük OG “Nötr Gri” muhtemelen yılın en temiz spor ayakkabısıdır!

INT’L Nakliye

Şimdi satın al

INT’L Nakliye

Şimdi satın al

Leave a Reply

Your email address will not be published.