Bu hafta “Dünya Tonu Süet” Paketi Damlaları

Sıradan “Toprak Tonu Süet” Paketi, Nike kardeş markasından mevcut kapsül koleksiyonudur ve doğada görülen nötr tonlardan ilham alır. Etiketin tanınmış çok sayıda silüetinin üçü esnek süette süslenmiştir, daha sonra birçok farklı kıyafetle çalışmak için mükemmel olacak düzgün bir paket yazmak için düşük anahtar renklerle vurgulanmıştır!

Converse aracılığıyla görüntü
Fan-Favourite One Star Silhouette, hem Terracotta tarzı bir baskıya hem de dünyevi kırmızı bir versiyonda süslenirken, yakın zamanda yeniden piyasaya sürülen profesyonel deri iki farklı varyasyon, soluk pembe bir versiyon ve bir Nane-mavi baskı.

Son olarak, burada iki versiyona dahil olan daha az görülen bir tasarım olan Chuck 70 E260, kireçli sarı ve soluk pembe. Burada görülen tüm renkler, kalabalığın dışında hiçbir soru yapmaz ve etiketin hayranlarıyla tanıdık bir akor vurmaz ve Yaratıcının son derece sevilen golf Le Fleur işbirlikçi hattına benzer şekilde görünür.

Converse aracılığıyla görüntü
Polis memuruna “Dünya Tonu Süet” paketinden herhangi bir model modeli arıyorsanız, harika haber şu ki, şimdi dünyanın dört bir yanındaki seçilmiş perakendeciler aracılığıyla sunuluyor, bu yüzden tereddüt etmenin yanı sıra bir çift seçmeyin şimdi! Bu arada, yeni tanıtılan yepyeni Nike D/MS/X “Sting” i inceleyin!

Converse aracılığıyla görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published.