Yeezy Boost 350 V2 ‘Beluga 3.0’

Bir başka bakış, başka bir sızdırılmış yeezy ayakkabısı görmeden bu günlerde Instagram’da herhangi bir zaman geçirmek zor. Sadece bugün daha önce, Yeezy 350 ‘hiperpace’ ortaya çıktı ve dün İnternet Yeezy 350 ‘kil’in görüntüleri ile erimeye başladı. Kanye West’in bir sonraki özel ayakkabı grubu için iyi ve gerçekten bina gibi görünüyor.

Dizilen, 2019’un ilk gelişiyle Yeezy 700 Tuz şeklinde kısa bir süre sonra devam ediyor. Kaynaklara göre, bu baharda raflara çarpacak birçok stilden biri. Soru şu ki, bir lansman Yeezy Boost 350 V2 ‘Beluga 3.O’ için yakın olabilir mi?

Birkaç hafta önce sızdı, bir görüntü muhtemelen fabrika zeminden taze bir avuç çift tasvir etti. Şimdi, başka bir görüntü yüzleşir ve bu söylentiye göre daha iyi bir bakış sunar ‘SLPY-350’.

Yeezy Boost 350 V2 Beluga 2.0’a benzer şekilde, bu çift şık bir gri üstte bulunuyor. Bununla birlikte, Primeknit modellemesi ‘statik’ renklere benzer bir görünümle farklıdır. Bu V3 modeli aynı zamanda şeffaf bir yan duvar şeritine sahiptir.

Serbest bırakılacak olsaydı kesinlikle popüler bir ayakkabı olurdu, ancak birçoğu bunları sahte olarak kapatmak için hızlı. Kısa süre içinde bir onay bekleniyor, ancak bu arada, burada Yeezy 700 tuzu için tüm bu çekilişlere girdiğinizden emin olun.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.