Yeezy Boost 350 V2 “Bred” bu yıl dünyanın dört bir yanında yeniden stoklama yapıyor!

Bu hepimizin beklediği haber. 2017, Yeezy Boost 350 V2 için efsanevi bir yıl oldu. Sadece “mavi renk tonunun”, “yarı dondurulmuş sarı” nın ve elbette “zebra” nın serbest bırakılmasını görmekle kalmadık, aynı şekilde Yeezy Boost 350 V2 “Bred” in çıkışını yaptı. Eğer gün içinde polis memuruyla başa çıkmadıysanız, bu yılın ilerleyen saatlerinde yeniden stokladığı için şanslısınız!

“Üçlü siyah” Primeknit üstü ile, “yetiştirilmiş”, hala olduğu gibi, şimdiye kadar yapılmış en gizemli yeezy renklerinden biriydi. Yanal taraf boyunca özetlenen kırmızı “SPLY-350” ile vurgulanan bu güçlü renk, arka çekme sekmesine doğru uzanmış ve gerçekten ikonik olan çarpıcı bir estetiğe neden olmuştur.

Aşağıda, üç yıl sonra bile paketi yönetmeye devam eden yastıklama ve aynı zamanda bir çift kalın halat dantelini birbirine bağlamak için tasarımı sonlandıran mat bir siyah Adidas Boost orta taban orta tabanı mevcuttur.

Kanye West’in kendisine göre, Adidas Yeezy Boost 350 V2 “Bred” 5 Aralık’ta yeniden yayınlanacak ve aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki spor ayakkabılarına tam ev boyutlarında sunulacak! Bu büyük restock haberleri hakkında neye inandığınızı anlayalım ve burada olduğunuzda, Yeezy Boost 380 “Hylte Glow” a ilk bakabilirsiniz!

Adidas üzerinden görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published.