İlk olarak Nike SB Dunk Low “Klasik Yeşil”

Yaklaşan Nike SB Dunk Low “Classic Green” hakkında hoşlanmayacak ne var? 2005’ten itibaren ikonik J-Pack’e atıfta bulunarak, bunlar son derece açık bir şekilde, geçmişten gelen bir dizi AJ1 renk yolundan, yani “DMP” koleksiyonunun bir parçası olarak düşen efsanevi “Celtics” in motivasyonunu alıyor.

Görüntüler Instagram bireysel @brasmark78’in izniyle, “Klasik Yeşil” temiz beyaz deri tabanın üstünde gelişirken, siyah ve çevre dostu paneller ayakkabı boyunca yöntemlerini oluşturur. Tamamlayıcı dantelleri birbirine bağlar ve ek yağ dil, hepimizin görmek istediği sevgili “Nike SB” etiketi ile dekore edilmiştir.

Brasmark78 üzerinden görüntü

Brasmark78 üzerinden görüntü
Tabii ki, daha önce bahsedilen Air Jordan 1’den tamamen etkilenmez. Bu bit detay her ne olursa olsun, büyükler arasında oturacağından emin olan bir renkle sonuçlanır.

Bu yıl bir süre inmesi beklenen Nike SB Dunk Low Pro “Celtics” her türlü spor ayakkabı için bir zorunluluktur, bu yüzden geliştikçe daha fazla haber için tek tedarikçiye kilitli tuttuğunuzdan emin olun! Bu sürüm hakkında neye inandığınızı ve ilişkili haberlerde, Nike SB Dunk Low “ACG Caldera” geleneksel bir yürüyüş botundan etkileniyor!

Brasmark78 üzerinden görüntü

Brasmark78 üzerinden görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published.