Yayın Hatırlatma: Ruohan Wang X Nike koleksiyonunu kaçırmayın!

Budur. Nisan ayında ilk kez geri döndükten sonra, sıcak beklenen Ruohan Wang X Nike koleksiyonu son olarak burada. Berlin merkezli sanatçı ile ortaklaşa yapıldığında, Beaverton markasının üç ünlü silüetinden üçünü ele geçirdi ve hepsi yarın 24 Eylül’de tanıtıyor!

Nike aracılığıyla görüntü

Nike aracılığıyla görüntü
Hava Kuvvetleri 1, Air Max 90 ve elbette Blazer Mid’den oluşan Ruohan Wang Nike çeşidi, bu yıl azalmak için en özel ortaklıklardan biridir. Dünya Günü titreşimleriyle sızan her çift, en az% 50 geri dönüştürülmüş deri lifle yapılan sürdürülebilir bir malzeme olan Flyleather kullanılarak hazırlanmıştır. Bu sadece geleneksel inek derisi ile aynı özellikleri işlemekle kalmaz, aynı zamanda atmosfer için çok daha dostça ve son derece sürdürülebilir, çiftin temasına tamamen bağlanır.

Wang’ın çalışmaları her ayakkabı boyunca keşfedilebilir. Küreler, inek baskısı veya farklı eko-bilinçli aktiviteler yapan insanlar olsun, imza stilini her resme enjekte etti, bu da göz ardı edilmesi zor olan gerçekten özel bir estetiğe neden oldu. Daha sonra her spor ayakkabı, tasarımları sonlandırarak özel yapım dil ve topuk sekmeleri ile yuvarlanır.

Nike aracılığıyla görüntü

Nike aracılığıyla görüntü
Yarın 24 Eylül’de tanıtmak için hazırlanan Ruohan Wang X Nike koleksiyonu kaçırılamaz, bu yüzden en iyi polis olasılığınız için tek satıcıya kilitli tuttuğunuzdan emin olun! Hangi tasarıma gideceğinizi anlayalım ve ilişkili haberlerde Peaceminusone X Nike Air Force 1 “Para-Noise Bölüm 2” son olarak bir çıkış tarihi alır!

Nike aracılığıyla görüntü

Nike aracılığıyla görüntü

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.