Air Jordan 4 “Red Thunder”

Sızan Görüntüler Yüzeyi Die-Hard MJ Fanatics’in hala Jordan IV “White Oreo” Air Jordan IV “White Oreo” nun uzun zamandır beklenen sürümünü beklediği açık olsa da Zaten bir çıkış için hazırlanmış birkaç topluluk daha var: Union X Air Jordan 4 “çadır ve Trail” Koleksiyonu, Air Jordan 4 “Shimmer” “ve şimdi yılın ilerleyen saatlerinde piyasaya sürüleceği söylenen Air Jordan 4” Red Thunder “.

@Zsneakerheadz’in izniyle, 2012’den itibaren Air Jordan 4 “Thunder” Colourway’e benzer bir renk engelleme planını tercih eden “Red Thunder” ı gösteriyor, ancak canlı sarıları cesur kırmızı aksan lehine terk ediyor.

Toplar boyunca, bu yeni AJ4 varyantı, basketbol-eğik stil eğitmenlerine premium bir dokunuş sağlamak için Nubuck kaplamalarıyla dikkatlice hazırlanmıştır. Tinker Hatfield tarzı, mesh netingleri ve TPU bileşenleri ile tanıdık yapısını koruyor. Son olarak, topuk altına yerleştirilmiş görünür bir hava ünitesi ve dilleri ve topukları işaretleyen Jumpman markalaşması kıyafeti toplamı.

Nike Air Jordan 4 “Red Thunder” için resmi bir çıkış tarihi henüz onaylanmadı, bu yüzden yaklaşan tüm Nike sürümlerini anlamak istiyorsanız, tam burada tek tedarikçiye kilitli tuttuğunuzdan emin olun. İlgili haberlerde, Air Jordan 4 “Lightning” 2021’e en iyi bakışınız.

Zsneakerheadz üzerinden görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Zsneakerheadz üzerinden görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Leave a Reply

Your email address will not be published.