Tüm zamanların en iyi 15 Air Jordan 3 (AJ3) renkleri

Air Jordan 3, Tinker Hatfield’ın en iyi tasarımlarından biri ve Michael Jordan’ı Nike’da tutan spor ayakkabı. İlk olarak 1988’de piyasaya sürülen, yıllar boyunca çok sayıda efsanevi renk ve işbirliği yaşadık ve AJ3’ü spor ayakkabı tarihine güçlendirdik. Burada tek sağlayıcıda, arşivlerin derinliklerine girdik ve tüm zamanların ilk 15 renklerini yuvarlamayı başardık.

İster Air Jordan tarihinde veya sahnede yeni olsun, bilginizi tamamlamakta kesinlikle yanlış bir şey yoktur, bu nedenle zihinsel spor ayakkabı ansiklopedinize bazı temel gerçekleri eklemekten hoşlanıyorsanız, bilmeniz gereken her şey için okumaya devam ederseniz Air Jordan 3! En son tüm haberlerle birlikte, spor ayakkabı dünyasında bilmeniz gereken her şey için en iyi tek sağlayıcıda kilitli tuttuğunuzdan emin olun!

43einhalb üzerinden görüntü
Air Jordan 3 “Serin Gri”

İlk olarak 2007’de piyasaya sürüldü (ve daha sonra 2021’de geriye döndü), Air Jordan 3’ün “Cool Gri” renk yolu, şüphesiz herhangi bir kıyafetle mükemmel bir şekilde karışacak klasik siluet üzerinde oynanan bir çekim sağlıyor. Silueti seviyorsanız ve tüm kutuları işaretleyen saçma bir renk arıyorsanız, bundan daha iyi olamaz. Sarı ve kırmızı aksanlar, çamurluklar boyunca klasik Nike fil baskısı ile birlikte görünümü tamamlar.

Soleheatonfeet üzerinden görüntü
Air Jordan 3 “Kara Kedi”

Şimdi hepimiz bunun üçlü siyahtan çok daha iyi olmadığını biliyoruz, ama üçlü siyah AJ3’e ne dersiniz? Air Jordan 3 “Kara Kedi” bunu yapıyor, efsanevi modu tüm yıl boyunca ideal olan gizli bir girişte dışarı çıkarıyor. Nubuck ve Patent Deri, Elephant markalaşması da geleneksel bir görünüm için mevcuttur. Dış tabanda bulunan beyaz Jumpman markası burada tek renk sıçramasıdır.

Yankeekicks aracılığıyla görüntü
Air Jordan 3 “UNC”

Michael Jordan’ın Chicago Bulls’a taşınmadan önce 3 sezon boyunca orada oynadığı bilinen bir gerçek olduğu için, yıllar boyunca Kuzey Carolina Üniversitesi’ni onurlandırdı. Bu tarih, 2020’de Air Jordan 3 şeklinde ölümsüzleştirildi. Renk, ünlü mavi detaylarla birlikte beyazdı ve tabii ki çamurluk boyunca fil baskısı. Kesinlikle hardcore MJ hayranları için bir tane!

Kickz aracılığıyla resim
Air Jordan 3 “Mocha”

Çok sayıda spor ayakkabı başlangıçta “mocha” renkinden bahsedildiğinde çok daha yeni AJ1’i düşünecek olsa da, aynı ismin AJ3’ü de kesinlikle daha fazla sevgiye layık olan mutlak bir klasik! Çift başlangıçta 2001’de çıkış yaptı ve daha sonra 2018’de retro bir sürüm için yeniden ortaya çıktı. Bir Leegndiry silueti üzerindeki efsanevi bir renkten çok daha iyi olamaz, bu yüzden geniş bir Jordan koleksiyonunuz olsun ya da oyunda yeni olsanız da bunlar tamamen polise değer!

Bir ma maniere aracılığıyla görüntü
A Ma Maniere X Air Jordan 3

Bu listede yer alan ilk işbirlikçi AJ3 olarak, Air Jordan 3 AMM 2021’in başlarında piyasaya sürüldü ve uzun zamandır en önemli Jordan marka işbirliklerinden biriydi. Çift, lüks deri ve esnek süet gibi premium inşaat malzemeleri sayesinde lüks bir his sergilerken, nötr renkli renk mükemmel bir trend vardı ve spor ayakkabı ve moda hayranları ile bir hit gösterdi. Çift marka ve yaşlı beyaz topuk sekmeleri bu olağanüstü sürümü bitirir.

Foot Locker aracılığıyla resim
Air Jordan 3 “Gerçek Mavi”

Air Jordan 3 “True Blue”, yıllar boyunca birkaç kez görünen önemli bir OG sürümüdür. İlk olarak 1988’de piyasaya sürülen Colourway, 2003, 2009’da ve daha sonra tekrar 2011’de yeniden ortaya çıktı. Bununla birlikte, bu sürümlerin hiçbiri, daha az popüler Jumpman logosunu seçtikleri için topuklardaki temel “Nike Air” logosunu içermedi. Jordan Brand nihayet 2016 yılında OG “Nike Air” çifti nihayet geri döndüğünde çok sayıda spor ayakkabı duasını yanıtladı. AJ3 hayranları için gerçek bir kâse.

JD Sports aracılığıyla Resim
Air Jordan 3 “Klorofil”

2018’de ilk kez başlatılan AJ3 “Klorophyll” efsanevi bir Nike Colourway’i alır, çünkü 1987’de Michael Jordan tarafından giyilen belirli bir çift veya hava eğitmenine saygı gösterir. Tam bir Süet Üst Setler Bunları, diğer birçok klasik AJ3 salımından, gri, siyah ve yaşlı beyaz panellerin hepsi klorofil yeşil renk tonunu tamamlıyor. Bunlar spor ayakkabı zaman çizelgesinde nispeten yeni bir sürüm olsa da, hızla kendilerini bir klasik olarak güçlendirdiler.

Oregon Üniversitesi aracılığıyla görüntü
Air Jordan 3 “Tinker Oregon Ördekler”

Tinker Hatfield’ın orijinal tasarım taslağını (Nike Swoosh’u içeren) yansıtan birkaç Air Jordan 3’inden biri olan “Tinker Oregon Ördekleri” inanılmaz derecede sınırlı sayıda yaratılan ve Oregon Üniversitesi futbol takımına hediye edilen bir PE (oyuncu özel) spor ayakkabıdır. sadece oyuncular, mezunlar ve personel. Çift çıkarılabilir velcro swooshes ile geldiSarı, siyah, yeşil ve gümüş. Bunlardan bir çift avlıyorsanız, kolay bir bulmayacağını unutmayın!

Yankeekicks aracılığıyla görüntü
Air Jordan 3 “Seul”

İlk olarak 2018’de yayınlanan AJ3 “Seul”, Michael Jordan’ın ünlü Slam Dunk yarışmasını kazandığı Güney Kore başkentinde düzenlenen 1988 Yaz Olimpiyatlarını anıyor. Klasik bir beyaz, mavi ve kırmızı renk (Güney Koreliden esinlenerek) bayrağı sergileyen çift, klasik fil baskısı, topuklarda Nike Air markalaşması ve dillere işlenmiş bayrak da vardı. Bu çift ayrıca 2020’de yeniden yayınlandı ve çok daha fazla spor ayakkabı kafalarının bunlara koleksiyonlarına eklemesine izin verdi.

Nike aracılığıyla resim
Fragment Tasarım X Air Jordan 3

Bu, Hiroshi Fujiwara’nın efsanevi parça tasarım etiketinin Jordan Brand ile ilk kez güçlerini birleştirmiş olmasa da, Fragment Design X Air Jordan 3, çalınan stiller ve dikkat nedeniyle dünyanın dört bir yanındaki spor ayakkabı ve sokak kıyafetleri hayranlarını yakaladı. Detay boyunca görüldü. Monokromatik renk şeması ve premium deri cennette yapılan bir eşleşirken, minimalist fragman markası görünümü tamamlar. Kesinlikle gelecekteki bir klasik!

Verseone aracılığıyla resim
Air Jordan 3 “Beyaz Çimento”

Orijinal 1988 renklerinden biri olarak, Air Jordan 3 “Beyaz Çimento” her zaman efsanevi olacaktı, ama sadece bu renk gerçekte ne kadar harika olduğunu kontrol edin?! Yıllar boyunca bol miktarda retro sürüm vardı ve bol miktarda spor ayakkabı için sağlam bir iyilik olmaya devam ediyor ve nedenini görmek tam olarak zor değil. Temiz beyaz taban katmanı, Michael Jordan’ın gerçek ruhunu kanalize eden kırmızı ve fil baskısı hitleri ile hayata satın alınır. A, AJ3 hakkında büyük herkes için polis yapmalıdır.

Pierre_sneakerzncaps üzerinden resim
Air Jordan 3 “Doernbecher”

2010 yılında Portland, Oregon ve Nike’daki OHSU Doernbecher Çocuk Tıbbi Tesisi arasında daha büyük bir projenin bir parçası olarak oluşturulan, tıbbi tesisteki çocukların kendi spor ayakkabı tasarımlarını hayal etmelerini sağlayan AJ3 “Doernbecher” Cole Johanson tarafından yaratıldı. Cole’un tercih edilen iki gıdası olan Spagetti ve Chocolat’a saygı da dahil olmak üzere diğer gizli motiflerle birlikte “Cole” u heceleyen bir elmas desenle çarpıcı bir kırmızı renk sergiliyor. Şimdi son derece nadir olan bu iç açıcı sürüm, koleksiyoncular için en çok talep gören AJ3’lerden biri olmaya devam ediyor.

AJohnsnow aracılığıyla resim
Air Jordan 3 Jth “Bio Bej”

Tinker Hatfield’ın orijinal eskizlerine saygı duyan bir diğer spor ayakkabı AJ3 Jth “Bio Bej”. Justin Timberlake tarafından ilk yarıda 67.000’den fazla insanın önündeki çok kasede giyilen bu çift, daha önce görülmediği için sahneyi şoka gönderdi. Premium süet ve nötr renkli bir renkte süslenmiş, premium detaylar ve topuklardaki Nike Air markalaşması bunları anında kase statüsüne yükseltiyor. Bunu yapmak için en iyilerden biri!

Verseone aracılığıyla resim
Air Jordan 3 “Ateş Kırmızısı”

Başka bir OG 1988 renk, Air Jordan 3 “Ateş Kırmızısı” Chicago Bulls renklerinde süslenmiştir ve şüphesiz tüm zamanların en çok arzu edilen renklerinden biridir. 2007, 2013’te ve son zamanlarda 2020’de (topuk sekmesinde tercih edilen Nike Air logosu ile) retro’d. Yükselen deri, üst kısımlarda kullanılır ve bunlara premium bir his verir. Renk, daha sonra 1989’da Air Jordan 4’ün tanıtıldığı zaman hüküm sürdü.

Footasylum üzerinden görüntü
Air Jordan 3 “Siyah Çimento”

Son fakat kesinlikle en önemlisi, son orijinal 1988 renk, “siyah çimento” AJ3’e değinmemiz en iyisidir! Birçoğu kısa süre önce 2018’de siluetin 30. yıldönümünü kutlamak için canlandı, çift ilk kez topuklardaki orijinal Nike hava logosuyla yeniden ortaya çıktı ve bunları dünya çapında bol miktarda spor ayakkabı için bir anlık-cop haline getirdi. Siyah deri bunları kış mevsimi için de ideal bir çift yapar, ne sevilmeyecek?!

Sneaker endüstrisindeki en son haberlere ve sürümlere ayak uydurmak istiyorsanız, burada tek tedarikçiye kilitli olun! Aşağıdaki diğer makalelerimize de göz attığınızdan emin olun …

Tüm zamanların en iyi hava jordan 1 renkleri
Air Jordan 3 Boyutlandırma: Nasıl sığarlar?
En İyi Air Jordan 4 (AJ4) tüm zamanların renkleri
Tüm zamanların En İyi Hava Kuvvetleri 1 (AF1) renkleri
Air Jordan 1 Kıyafetler ve Stil Tavsiyeleri

Leave a Reply

Your email address will not be published.