Bandana desenleri ayakkabı sarayını dekore eder X New Balance 327 “Unity Pack”

Yeni denge, 990v3 gibi arşivlenmiş silüetleri ve 990v4 gibi arşivlenmiş silüetleri canlandırma yöntemi ile ekstra fanları kazanmaya devam ediyor, aynı zamanda ışıkla birlikte 2020’deki tanıtımından bu yana birkaç ortaklık gören New Balance 327 gibi çağdaş silüetlerinde.

Joshua Vides’den bir stil ile topuklu bir şekilde taze olan yaşam tarzı, artık ayakkabı sarayı için bir tuval olarak hizmet ediyor X New Balance 327 “Unity Pack”, ünlü ayakkabı tedarikçisi ile 167’den fazla perakende alanı işleten ortaklık Amerika Birleşik Devletleri.

Ayakkabı Sarayı aracılığıyla görüntü
“Unity Pack” başlıklı topluluk iki zıt renk görüyor: biri çok renkli panellerle ve diğeri geleneksel yeni denge gri ölçekli palette. Her ikisi de, bandana desenlerini birliğin bir işareti olarak gösterirken atletik ve moda ileri materyallerin bir karışımını içerir. NB Markalaşma detayları ve tabloların yanı sıra modelin kalın orta taban ünitesine bağlı uzun süreli sert dış tabanı, bu covetable tasarımları toplamı.

Ayakkabı Palace X New Balance 327 “Unity Pack” artık Shoe Palace’da internette sunuluyor ve New Balance perakendecilerini seçiyor. En son yeni bakiye işbirlikleri için tam burada tek tedarikçiye kilitli kaldığınızdan emin olun. İlişkili haberlerin yanı sıra, Todd Snyder X New Balance 57/40 “Stony Beach” New York sahil şeridinden etkileniyor.

Ayakkabı Sarayı aracılığıyla görüntü

Ayakkabı Sarayı aracılığıyla görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published.