SneakersNStuff X New Balance 991, köklerine geri dönüyor

SneakersNStuff, NB işbirlikleriyle ilgili olduğunda kesinlikle tam bir yabancı değil. Aslında, 2005 yılında, kurucu ortaklar Erik Fagerlind ve Peter Jansson, Flimby’deki popüler fabrikalarını son derece ilk yeni denge 577’yi şekillendirmek için kontrol etti. Hızlı ileri 17 yıl ve ikili geri döndü, bu sefer bu sefer Lauded SneakersNstuff X New Balance 991 Koleksiyonu.

Sahil kasabasının zengin ve esnek tarihinden esinlenen SNS’nin 991’i ele geçirdiği kadar premium. İki renkte görünen “Donanma”, “Peter” lakaplı gün içinde orijinal 577’ye geri döner. “Sarı” ise Erik’in kayınpederi Kanarya Adası Köklerine başını salladı.

Sneakersnstuff aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Sneakersnstuff aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Her iki çift de abartılı deri ve esnek süetten üretilmiştir ve Sit Stop New Balance’ın imzası Abzorb orta tabanını, olduğu kadar rahattır. İkonik italikleştirilmiş “N” lateral ve medial yan panelleri süslerken, ekstra markalaşma dilin yanı sıra dil üzerinde ince bir şekilde işlenir. Bu koleksiyonla SNS, Flimby’ye sadece spor ayakkabılar yapmaktan çok daha fazlası olduğunu göstermek istiyor. İster plajda hazineler arıyor olun, ister lezzetli taze yiyecekler yiyin, büyüleyici bit kasabası kesinlikle sunar.

SNS X New Balance 991 koleksiyonu, 26 Şubat’ta yalnızca herhangi bir şekilde tuğla ve harç SNS yerlerinde ve internette yayınlanacak. Kısıtlı miktarlarda azalacak şekilde ayarlayın, en iyi polis olasılığınız için tek tedarikçiye kilitli tuttuğunuzdan emin olun! En çok hangi renkte hissettiğinizi ve ilişkili haberlerde, JJJJound X New Balance 990V3 “Yeşil” yakında düşebilir mi?

Sneakersnstuff aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Sneakersnstuff aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Leave a Reply

Your email address will not be published.