New Balance 550 Boyutlandırma: Tam olarak nasıl uyuyorlar?

Boston Ayakkabı Etiketi New Balance, son zamanlarda şaşırtıcı miktarda takipçi topladı, hem Nike hem de Adidas hayranları, son zamanlarda raflara dönen arşivlenmiş vintage tasarımların akışı gibi derin düşüyor, özellikle New Balance 550 basketbol -Bir-Lifestyle vuruşları. Aimé Leon Dore kurucusu Teddy Santis, bir çıkış tarihi için daha fazla Ald X New Balance 550 renk yollarını rutin etmeye devam ederken, spor giyim markası kendi başlarına görünüşlerinizi zahmetsizce yükseltecek kolay renk planları buluyor. Bununla birlikte, bir çift yakaladığınızda ayaklarınızın rahatsızlık hissetmemesini sağlamak için yeni dengenin 550’nin nasıl uyduğunu tam olarak anlamak önemlidir, bu yüzden New Balance 550 boyutlandırma hakkında anlamanız gereken her şeyi bir araya getirdik.

New Balance 550, Boyut’a doğru doğru mu? New Balance 550 büyük mü yoksa küçük mi çalışıyor? New Balance 550 rahat mı? Okumaya devam ederseniz, tüm yeni denge 550 boyutlandırma endişeleriniz, sadece tek tedarikçideki spor ayakkabı profesyonellerimiz tarafından yanıtlanacaktır. Sadece bu değil, aynı zamanda bize tam olarak nasıl stillerini anlatmamızı ve yeni dengelerini temizlemelerini istedik 550.

En iyi New Balance silüetleri hakkında daha fazla boyutlandırma bilgisi için buraya tıklayın!

New Balance 550 – Tam olarak nasıl uyuyorlar?

Fit: Genel olarak, New Balance 550 boyuta uygundur, ancak daha geniş ayaklarınız varsa, normalden daha büyük bir boyut için gitmek isteyebilirsiniz.
Konfor: New Balance 550, uzun süre kullanım için güvenilir olan temel konfor sunar.
Bakım: Çoğu çift deriden üretildiğinden bir temizlik silme kullanın.
Stil: Yeni Denge 550, ağır bir vintage görünüm gösteriyor, her türlü şort, kot pantolon veya joggers ile eşleştirmek için mükemmeller.

New Balance 550 – Ürün uzmanlarımız ne düşünüyor

Aimé Leon Dore üzerinden görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Yeni denge her zaman konforu çiviliyor gibi görünüyor!
Jack S – Malzeme Yazar
Nasıl sığarlar?

Yeni Balance 550 oldukça rahat, daha dar bir ayağım var, bu yüzden büyüklüğe doğru gittim, ancak geniş ayaklarınız varsa, en iyi şekilde en uygun olan kadar yarım boyuta gitmenizi tavsiye ederim.

Rahat mı?

Oldukça rahatlar, Yeni Denge her zaman konforu çiviliyor gibi görünüyor! Ayrıca, bir basketbol ayakkabısı olarak başladılar, bu yüzden eminim en başından beri konforun düşünüldüğünden eminim.

Onları nasıl şekillendiriyorsun?

Genellikle yeni dengemi 550’lerimi şık daha hafif çamaşır kotları, ekose bir gömlek veya üstte bir aşırı gömlekle eşleştirilmiş beyaz tişörtlerle şekillendiriyorum.

Onları nasıl temizlersin?

Onları aynı yöntemi temizliyorum, tüm deri spor ayakkabılarımı temizliyorum, Jason Markk Premium Temizlik setimle beni asla hayal kırıklığına uğratmadı.

En sevdiğin renk nedir?

En sevdiğim renk New Balance 550 “Beyaz Bordo”, ancak Aimé Leon Dore X New Balance işbirliğinden her türlü çift için kesinlikle ölüyorum, hepsi çok temiz.

Özellik üzerinden resim
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Günlük kıyafetlerimin büyük bir kısmı ile iyi gidiyorlar.
Jamie – SEO yöneticisi
Nasıl sığarlar?

New Balance 550 ile her zaman büyüklüğe doğru sadık kalmayı belirtirim. Bazı insanlar için biraz dar olabileceklerini anlıyorum, ancak tam olarak nasıl uyduklarından memnunum.

Rahat mı?

550, Yeni Denge’den en rahat siluet değildir, ancak kesinlikle her gün kullanılabilir. Bir gün yürüyüşe çıksaydım, büyük olasılıkla 550’lerde New Balance 990 veya New Balance 992’yi seçerdim.

Onları nasıl şekillendiriyorsun?

New Balance 550 vintage bir basketbol spor ayakkabı ile, günlük kıyafetlerimin büyük bir kısmı ile iyi gidiyorlar. Onları genellikle rahat ve rahat bir kıyafetle giyerim. Bunlarla ilgili seçeneğim bir çift jogger ve basit bir tişört.

Onları nasıl temizlersin?

Yeni Denge 550 geleneksel olarak deriden yapılmıştır, bu yüzden temizlenmesi gerçekten basittir. Genellikle en çok işareti ve üstten kiri silebilirsiniz. Onlara biraz daha derin bir temizlik sağlamak istersem, genellikle beyaz eğitmenlerin nasıl temizleneceği konusundaki kılavuzumuzda belirtilen yöntemlere uyuyorum.

En sevdiğin renk nedir?

Benim favorim Aimé Leon Dore X New Balance 550 “Natural Green” olmalı, çok geleneksel ve kolay bir renk giymek.

Sean Go aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

New Balance 550, stil söz konusu olduğunda en sevdiğim New Balance fitness eğitmenlerinden biri.
Raph – Malzeme Yazar
Nasıl sığarlar?

Geniş ayaklarım var, bu yüzden yarım boyutta ve mükemmel bir şekilde gittim. Aksi takdirde, TTS’nin yanı sıra iyice iyi olacak ve yine de deri zamanla gerilebilirsiniz.

Rahat mı?

Bunlarda çılgınca bir rahatlık bekliyordum, ancak onları en son ayaklarımda aldığımda çılgın bir şey değildi. Uzun bir yürüyüş için SNS X New Balance 920 “Turuncu Yeşil” i giymeyi tercih ederim.

Onları nasıl şekillendiriyorsun?

New Balance 550 en sevdiğim New Balance fitness eğitmenlerinden biriStil söz konusu olduğunda. Güçlü bir vintage vibe vardır, yani gevşek pantolon ve bir üniversite ceketi ile eşleştirmek için harika.

Onları nasıl temizlersin?

Yeni denge 550’nin temizlenmesi zahmetsizdir. Tek kullandığım temiz bir nemli kumaş ve hızlı bir şekilde silindikten sonra görev yapılır.

En sevdiğin renk nedir?

Benim en sevdiğim renk Auralee X New Balance 550, krem ​​rengi bir üst ev sahip olan sarı bir orta taban altında, vintage bir estetiği için yaşlanacak şekilde tasarlanmıştır.

Auralee aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

New Balance 550: Bilmeniz Gerekenler
Bir çift New Balance 550 almak istiyorsanız, rahatsızlığı önlemek için daha geniş ayaklarınız varsa, boyuta veya yarım boyuta doğru sadık kalırız. Geleneksel olarak delikli deri kaplamalarla geliştirilirler, onları ilk önce biraz katı hale getirir, ancak rahatça onları daha fazla giyerseniz uzatır. Dar ayaklarınız varsa, boyuta doğru gitmek bir sorun olmamalı, aksi takdirde 0,5 artar. Dikkate değer bir fonksiyon daha kauçuk dış tabandır, basketbol sahasındaki en güçlü şoklara dayanacak şekilde tasarlanmıştır, bu da çekiş ve esneklik çılgın bir seviyeye verildiği anlamına gelir.

New Balance 550’nin 2020’de en önemli New Balance ayakkabıları ve 2021, NY merkezli moda ve 1989 basketbol ayakkabılarını raflara restore eden yaşam tarzı markası Aimé Leon Dore sayesinde şüphe yok. Yerinde sunulan çok çeşitli yeni dengemiz var 550 renk yollarımız var, ancak hiçbiri sizi ilgilendirmezse, muhteşem renkler olduğu için en son yeni denge sürümlerini anlamak için tek tedarikçiye tam burada kilitli kalın. Çok yakında geliyor!

En iyi ipuçlarını ve boyutlandırma, stil ve daha fazlası hakkında tavsiyeler için aşağıdaki diğer boyut rehberlerimizi incelemeyi hatırlamayın:

New Balance 992 Boyut Kılavuzu
New Balance 2002R Boyut Kılavuzu
Air Jordan 1 Beden Kılavuzu
Nike Dunk Boyut Kılavuzu
Adidas Forum Boyut Kılavuzu

Leave a Reply

Your email address will not be published.