Yeezy iyileştirme 350 V2 “Israfil” bu yaz daha sonra düşüyor

Yeezys ile ilgili olduğunda, Yeezy 350 V2 “Israfil” geliştirme bugüne kadarki en özel renklerden biri olmalı. Kanye West’in normal kremsi ve dünyevi tonlarından uzaklaşmak, bu sürüm için hiper ötesinde olduğumuzu söyleyerek kendi başına bir yetersizlik ve şimdi ne zaman düştüğünü biliyoruz!

Hanzuing aracılığıyla görüntü
Şubat ayının “kuyruk ışığının” olduğu göz önüne alındığında, “Israfil” in, başları çevireceğinden emin olan bir tür Primeknit desenine sahip olduğu göz önüne alındığında, kontrol edilmeyen gri bir palet alıyor. Mavi-ish renkleri ayak bileği yakasına çarparken, uzun ömürlü bir sakız kauçuk dış tabanı ile kaplı orta tabanı iyileştirirken, yanal yan panelden parlak bir sarı örgü şerit sürer.

Bu yeezy geliştirme 350 V2 hakkında kaydetmeye değer ilginç bir şey, özel bağlama sistemidir. Yeezy 700 MNVN’de bulunanla aynı kurulumu kullanarak, bunları geleneksel bir krep gibi bağlayamazsınız. Bununla birlikte, çok daha standart bir tekniği seviyorsanız, kutuda ekstra bir set ile gelirler.

Ağustos ayında bir ara serbest bırakılması beklenen Adidas Yeezy, 350 V2 “Israfil” geliştirmek gözümüzde mutlak bir zorunluluktur, bu yüzden W istiyorsanız tek satıcıya kilitli tuttuğunuzdan emin olun! Bu özel renk hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin ve buradayken, 380 “Hylte Glow” ve “Calcite Glow” geliştirilen Yeezy’ye ilk bakışınızı yapın!

Hanzuing aracılığıyla görüntü

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.