Bu lüks Adidas alphabounces, birkaç ay önce gizli alfabounce ‘üçlü siyah’ sarma çıkardıktan sonra sizi kıskançlıkla

yeşil kılacak, Adidas geleneksel alfaboon’a ultra premium bir makyaj verdi.

Süet, bu ultra premium teklifin üst kısımlarını, hem modaya uygun bir kıyafet hem de egzersiz bir şekilde giyilecek uyarlanabilirliği sağlıyor. Lüks bir ‘taban yeşil’ renkle süslenmiş bu alphAbounce, bir dizi kauçuk topuk sekmesi ve içeri girip çıkmayı daha da kolaylaştıran basitleştirilmiş bir bağlama sistemi ile donatılmıştır.

Merak ediyorsanız, spor ayakkabı, her adımda daha fazla konfor için nervürlü bir sıçrama orta tabanının üstüne oturur. Artış olmasa da, bu vuruşların saf ateş olduğu gerçeğini değiştirmez. Bu özel alfabouns çifti hakkında özel bir şey, daha fazla kavrama ve dayanıklılığa izin veren kıta dış tabanıdır.

Yakın gelecekte bir zamanlar düşmesi planlanan süet Adidas Alphabounce ‘Base Green’, spor ayakkabı koleksiyonunuzda kesinlikle bir alan olmalı. Her ne sebeple olursa olsun Adidas sizin işiniz değilse, Nike premium spor ayakkabıyı ele geçirdi. Uygun bir şekilde adlandırılmış Air Vapormax deri, geleneksel flyknit yerine, delikli süet, pürüzsüz bir deri astarla birlikte üstte yolunu açar.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.