Pharrell X Adidas Hu NMD S1 Ryat, Silueti Yeni Tepeler

Henüz piyasaya sürmemiş olsa da, Pharrell X Adidas Hu NMD S1 dahil olmak üzere bazı işbirliklerine gizlice göz atıyoruz. Ryat. Kelimenin tam anlamıyla yaşam tarzı silueti yeni zirvelere taşıyan Skateboard P’nin en son göçebesi, geçmişin minimalist tasarımlarından uzaklaşıyor, bunun yerine gittiğiniz her yere kafaları çevireceğinden emin olan bir avangard estetiği enjekte ediyor.

Bir malzeme menagerie içeren en son Pharrell NMD HU, balistik bir örgü tabanının üstünde çalışır. Delikli deri üst ve alt kirpikleri oluştururken, bağlama sisteminin kendisi tereyağlı süetten üretilir. Şeffaf bir kauçuk panel ayakkabının etrafına sarılırken, Naylon sırasıyla dil ve topuk çekme sekmesine beyaz ve yeşil aksanlarla vurur.

Adidas üzerinden görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Adidas üzerinden görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Aşağıda, NMD S1 “Beyaz” dan doğrudan alınan bir Adidas orta taban bulacaksınız. Bu, EVA fişleri ve maraton siluetinden esinlenen bir trefoil dış taban ile desteklenir. Her şeyi bir araya getirmek, daha önce hiç görülmemiş tasarımı sonuçlandıran bir çift bebek pembe danteldir.

Kaynaklarımıza göre, Pharrell X Adidas HumanRace NMD S1 Ryat Ocak ayında başlayacak. Modelin ilk işbirliği hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin ve ilgili haberlerde, Mahalle X Adidas Originals NMD R1 “Paisley” ayrıntılı bir şaheser!

Adidas üzerinden görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Adidas üzerinden görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.