Nike Dunk Low “League of Legends”

ile spor ayakkabı oyununuzu başka bir gün, başka bir dunk, ancak bu sefer spor ayakkabı oyununuzu ciddi şekilde yükseltecek. Çin’deki en önemli League of Legends Pro Turnuvası olan LPL ile işbirliği içinde yapılan Nike Dunk Low “Ligi of Legends” adlı uygun şekilde çok oyunculu oyunun hayranları için idealdir ve şimdiye kadar bildiğimiz her şey.

Bu özel baskı sürümü herhangi bir LPL veya LOL markası bırakırken, oyuncular franchise’dan bazı ayrıntıları tespit edebilecekler. Hava Yeezy 2 “Güneş Kırmızısı” na çarpıcı bir benzerlik taşıyan yılan derisi benzeri deri üst, keskin bir siyah gölgeye batırılırken, mat bir Nike Swoosh, gevrek beyaz bir anahatla tamamlanmış yanal ve medial yan paneller boyunca sürer.

Fxxkvlogvi üzerinden resim
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Fxxkvlogvi üzerinden resim
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Ayakkabının içi cesur kırmızı bir gölgede boyanmıştır – şans için Çin rengine bir baş sallama. İki yıldız topukta ince işlemelidir ve her şeyi yuvarlamak, muhtemelen karanlıkta parılacak gibi görünen beyaz bir kauçuk dış tabandır.

Hava Yeezy 2 “Güneş Kırmızısı” nı anımsatan bir renk şeması lehine herhangi bir belirli LPL veya lol markasını sürdüren bu LPL dunk, çamurluk, gözayaylar ve tonda çiçek baskısı gibi görünen tam siyah süet bir üst sağlar. Çeyrek panel yılan derisi benzeri bir doku alırken topuk. Swooshes yanardöner bir malzemeye sahiptir ve her ayakkabının lateral topuğuna iki beyaz yıldız işlenir. Ayrıca dil etiketinde küçük Çince karakterler, beyaz topuk sekmesi, kırmızı uçlu beyaz bağcıklar, kırmızı yakalı astar ve iç tabanda işlemeli özel bir rozet var. Aşağıda, görünüm Siyah Midsoles ve Parlayan Yeşil Dışlar tarafından sonuçlandırılmıştır.

Nike Dunk Low “League of Legends” in düşüp düşmeyeceği konusunda henüz bir haber yok, ancak Söylentiye göre Ağustos ayında bir süre inecek. Bu işbirliği hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin ve ilgili haberlerde, Nike Dunk Low “Siempre Familia” kelimenin tam anlamıyla ölçek dışında!

Fxxkvlogvi üzerinden resim
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Fxxkvlogvi üzerinden resim
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Leave a Reply

Your email address will not be published.