Dior X Nike koleksiyonu nihayet yakında gelebilir mi?

2017’de Dior Homme’nin o zamanki sanat yönetmeni Kris Van Assche, potansiyel bir Dior X Nike işbirliğini alay etmek için Instagram’a gitti. Basitçe “Just Do Dior” başlıklı, görüntü sadece ekran görüntülerinde anılan, kaldırıldığı için. Şimdi, Söylentiye göre Power Duo’nun yeniden bir araya gelebileceği ve işte şimdiye kadar bildiğimiz her şey.

Sneaker Insider @ovrnundr.io’ya göre, Fransız lüks moda evi tam bir koleksiyon için Swoosh ile ortaklık kurmakla ilgileniyor. Detaylar şu anda inanılmaz derecede kıt, bunun sadece bir söylenti olarak tanımlanabileceği noktaya kadar, ancak bu kimseye sürpriz olmamalı.

Bu yılın başlarında Nike, iki çıngıraklı bir koleksiyon için pusu kurdu. Hepimizin bildiği gibi, pusu şu anda Dior’un mücevher tasarımcısı olan Yoon Ahn’a ait. Bu, üst düzey bir işbirliğini yayınlamak ve sektörü tamamen fırtına ile alan yaklaşan Prada X Adidas koleksiyonuna rakip olmak için ideal bir fırsattır.

İddia edilen Dior X Nike işbirliği hakkında hemen hemen hiçbir şey bilinmiyor, ancak kesin olan bir şey, daha fazla bilgi gelmez size haber vereceğimizdir! Bu haber hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin ve tek tedarikçiye kilitli tuttuğunuzdan emin olun!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.