İlk olarak Pharrell Williams X Adidas Solar Hu Glide St ‘Cny’

Pharrell Williams X Adidas Solar Hu Glide St, spor ayakkabısını fırtınaya aldı. Düşük temel ateş, bu aranan vuruşlardan sonra hala bir ay sonra sunulması beklenmedik! Ancak şimdi, ‘CNY’ Colourway’e bir göz atıyoruz ve bu anında sunan ilk baskı olabilir.

Görüntüler @yankeekicks’in izniyle, bu spor ayakkabı kırmızı, siyah ve sarı dahil olmak üzere çeşitli renklerde boyanmıştır. Steroidler üzerinde ultra bir artış gibi, güneş hu Glide St, daha önce bahsedilen UB’ye benzer bir primeknit bootie üstüne sahiptir ve ayrıca bir çift çizgili halat danteliyle birbirine bağlanır.

Ek destek için arkada mat bir kırmızı topuk bardağı bulunur ve ayrıca tamamlayıcı bir tam uzunlukta destek orta tabanı, daha fazla konfor ve daha yumuşak bir adım için ayak altında oturur. Tasarımı tamamlamak için, güneş artışından elde edilen enerji rayı burada görülebilir ve “Fortune” için Çin karakteri; veya “iyi şanslar”; Sol ayakkabıyı süslüyor.

Pharrell Williams X Adidas Solar Hu Glide St ‘Cny’ hakkında hemen hemen hiçbir şey anlaşılmadı, bu yüzden geliştikçe çok daha fazla haber için tek sağlayıcıda kilitli tuttuğunuzdan emin olun! İlişkili haberlerde, işte The Complex Con Special N.E.R.D X Pharrell X Adidas Originals NMD HU!

Yepyeni Adidas Heat’e girmeye inanıyorsanız, en sonuncuyu burada incelediğinizden emin olun!

Yankeekicks aracılığıyla görüntüler

Leave a Reply

Your email address will not be published.