Nike SB Dunk Low “ACG Caldera”

Efsanevi Nike ACG Caldera’dan esinlenerek resmi bir bakış, 1990’larda arkadan yürüyüş botundan esinlenerek, ilk olarak Nike SB Dunk Low “ACG Caldera” nın sızdırılmış görüntülerini gördük Şubat ayında ve şimdi resmi görüntüler sayesinde daha yakından baktık! Mavi ve Haki’nin çeşitli tonlarında süslenmiş olan bu, tüm koşullar dişli aralığından ilham alan ikinci SB dunk sürümüdür ve gelecekteki bir klasik olacak.

Şimdiye kadar Dunk için önemli bir yıl oldu, SB Dunk orijinal olarak kaykay amaçları için geliştirilen daha şık bir görünüm sergiliyor. Hype, Swoosh markası hem yaratıcılık hem de tasarımla ilgili olduğunda sınırları zorlayan yeni SB işbirliklerini ortaya çıkarmaya devam ettiği için yavaşlama belirtisi göstermiyor!

Nike aracılığıyla resim

Nike aracılığıyla resim
Buradaki Uppers, esnek süetten üretilmiş gibi görünüyor ve retro esintili bir görünüm için Dunk’ın ünlü panellerini sergiliyor. Nike’ın imza Swoosh logosu hem lateral hem de medial taraflarda yer alırken, işlemeli Nike SB markası hem dil sekmesinde hem de topukta bulunur. Tıknaz danteller ve delikli ayak parmağı kutusu, spor ayakkabılarının imza görünümünü tamamlar. Alt ayak, benekli bir orta taban bir kez daha ACG titreşimlerini sergilerken, tam uzunlukta bir Nike hava ünitesi ve yakınlaştırma yastıklama, bunları piyasadaki en rahat spor ayakkabılardan bazılarını yapar – eğer SB Dunk’ları giydiyseniz, tam olarak ne demek istediğimizi bileceksiniz!

Nike SB Dunk Low “ACG Caldera” henüz resmi bir lansman tarihi almadı, ancak Nisan ayında düştüğü söyleniyor. Bu çifti kopyalamak istiyorsanız, herhangi bir güncellemeyi ilk bildiren ilk kişi olacağımız için burada tek sağlayıcıda en iyi kilitli tuttuğunuzdan emin olun! Bu arada Stockx’tan bu 15 olması gereken Nike giyim parçasını kontrol ettiğinizden emin olun!

Nike aracılığıyla resim

Nike aracılığıyla resim

Leave a Reply

Your email address will not be published.