Gnarly ile Gnarhunters X Nike SB Dunk Low “Black”

2019’da birlikte çalıştıktan sonra, paten ve sörf markası Gnarhunters ve Nike SB, bir marka üzerinde çalışmak için bir kez daha güçlerini birleştiriyor. yeni proje. Gnarhunters X Nike SB Dunk Low “Black”, bir dizi sızdırılmış resimle önizlendi ve bu ustaca detaylı çiftin görünümünü seviyoruz. İlk bakışta, bunlar kolay bir şekilde kararmış bir çift dunk gibi görünebilirken, tasarımı artırmak için çok sayıda gizli detay var.

Çeşitli malzemelerden hazırlanmış, tuval ve towelled malzemeyi içerir. Kick’lerin çoğu siyah kaplıdır, yine de zıt beyaz detaylar görünüme bir katman daha ekler. Nike Swoosh logoları hem lateral hem de medial taraflara yerleştirilir ve bunlar aynı şekilde Velcro yamaları nedeniyle çıkarılabilir görünüyor. Spor ayakkabılarının herhangi bir ekstra swoosh içerip içermeyeceği henüz belirsiz.

Shawnleekixgnarhunters üzerinden görüntü x nike sb dunk düşük “siyah”

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Shawnleekixgnarhunters üzerinden görüntü x nike sb dunk düşük “siyah”

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Halat tarzı danteller bunları sağlam bir şekilde ayaklarda tutarken, çift markalı diller hem Nike hem de Gnarhunters logoları işlev görür. Topuk sekmeleri, kafa çevirici bir dokunuş için “Gnar” markası ile dekore edilmiştir. Karartılmış bir orta taban ve beyaz dış taban anlaşmayı mühürlüyor, tam uzunlukta bir yastıklama sistemi ile gizlenmiş tam uzunlukta bir yastıklama sistemi.

Eğer bu yaklaşan bu dunklara ellerinizi almak istiyorsanız, o zaman bir göz atmanız ve burada tek tedarikçide bizi izlemeye devam etmeniz gerekir, çünkü en kısa sürede anlamanıza izin veren ilk kişi olacağız Çok daha fazla ayrıntı ortaya çıkıyor. Şimdilik, sitemizin geri kalanını en son spor ayakkabı haberleri için inceleyin ve Nike SB Dunk Low “Bart Simpson” a ilk bakışınız gibi güncellemeler!

Shawnleekixgnarhunters üzerinden görüntü x nike sb dunk düşük “siyah”

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.