İlk olarak Adidas Y-3 Runner 4D II

geçen yılki Adidas Y-3 Runner 4D spor ayakkabı dünyasını fırtına ile aldı ve halefi aynı şeyi yapmak üzeredir. Adidas Y-3 Runner 4D II olarak adlandırılan spor ayakkabı, ilk çıkışını Paris Moda Haftası’nda yaptı. Adidas’ın ilerlemesinin yanı sıra Y-3’ün belirgin moda estetiğinin yanı sıra ilerici Japon işçiliğinin en iyi kombinasyonu olan Runner 4D II Biz de sevgiyi anlıyoruz.

Ultra nefes alabilen, esnek ve esnek bir uyum sağlayan bir Primeknit üstüne sahip olan Runner 4D II, bu yılın başlarında piyasaya sürülen Adidas Y-3 Kusari’ye oldukça benzeyen bir bağlama sistemine sahiptir. Aşağıda, dijital ışık sentezi yoluyla ışık ve oksijen ile beyaz bir Futurecraft 4D orta taban mevcuttur.

Yöntemi spor ayakkabılarının geleceğine ve bir bütün olarak ayakkabılara dökülecek olan Adidas Y-3 Runner 4D II, spor ayakkabı koleksiyonunuz için polis memuru ayakkabısına ihtiyaç duyuyor. İlkbahar/yaz 2019’da bir zamanlar azalması planlanan bu spor ayakkabılarının çok sınırlı olmasını bekleyin. Siz buradayken, Futurecraft 4D’nin yanı sıra Adidas’ın geliştirilmesi arasındaki karşılaştırmamızı incelediğinizden emin olun!

Aşağıdaki Y-3’ün PFW18 şovuna daha iyi bakın.

Harika bir haber mi var? Özelliğiniz için bize doğrudan newsbox@thesolesupplier.co.uk adresine e -posta gönderin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.