Yeezy QNTM bu hafta sonu dünya çapında yeniden stoklama yapıyor!

Budur. Aylar sonra ve aylarca beklemek, sıcak beklenen Yeezy QNTM “Quantum” son olarak bu hafta sonu dünya çapında bir yer alıyor! İlk olarak 2018’de tüm yöntemi geri çekti, geçen yıl All-Star hafta sonu boyunca son derece kısıtlı bir Chicago münhasır sürümü aldı, bu yüzden Hiper’ın ötesinde olduğumuzu belirtmek için bir yetersizlik ve bir yarım!

Nefes alabilen bir Primeknit üstü ile, lateral ve medial yan paneller, ultra fütüristik bir estetiğe borç veren gören yönlerle süslenmiştir. Black Stripe ana hatları, bir krem ​​süet Toebox paneli Yeezy 700 çizgisine benzerken, varlığını Yeezy Boost 350 V2 “Zebra” gibi anladığını anlıyor.

Yeezy mafia üzerinden görüntü

Yeezy mafia üzerinden görüntü
Neopren topuk, grafiklerin dışındaki dengenin yanı sıra desteğe sahip spor ayakkabı kafaları sunar ve bu da ışıkta parlatan tamamen yansıtıcı bir 3M topukla tezat oluşturur. Her şeyi yuvarlamak, efsanevi görünümü sonuçlandıran, istenen Yeezy Boost 380’den stil ipuçlarını alan ultra pürüzsüz bir Adidas Boost orta tabanını aşağıda aşağı doğru.

Adidas yeezy qntm “kuantum” hakkında sevilmeyecek ne var? Kanye West’in şimdiye kadar yaptığı en popüler silüetlerden biri, 5 Eylül’de tam ev boyutlarında azalması bekleniyor. Serbest bırakma tekniği henüz resmi olarak doğrulanmadı, bu nedenle geliştikçe daha fazla güncelleme için tek tedarikçiye kilitli tuttuğunuzdan emin olun! Bir çift için ve ilişkili haberlerde gidip gidemeyeceğinizi anlayalım, Yeezy GM Jon Wexler Adidas’ı terk etti!

Yeezy mafia üzerinden görüntü

Yeezy mafia üzerinden görüntü

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.